مک کویین

لایتنینگ مک‌کوئین یک شخصیت کارتونی است که در فیلم‌های ماشین‌ها و دنباله آن یعنی فیلم‌های ماشین‌ها ۲ و ماشین‌ها ۳ حضور داشته‌است و طراحی آن مخلوقی از خودروهای شورلت کوروت سی ۶، فورد جی تی ۴۰، یکسری از محصولات کمپانی لولا و شورولت کوروت سی ۱ است و اوون ویلسون و کیت فرگوسن گوینده‌هایش هستند.

مک کویین

ماشین مک کویین

پیکسار در طول سال ‌ها فیلم ‌های بسیار باور نکردنی برای ما آورده است، بنابراین جای تعجب نیست که بچه ‌های ما تا این حد شیفته همه اسباب ‌بازی ‌ها و کالا های فیلم ‌های ساخته شده ی مورد علاقه ‌شان توسط کمپانی دیزنی پیکسار شوند. یکی از مورد علاقه ترین انیمیشن های موجود؛ کارتون ماشین ها است. تعداد زیادی اسباب‌ بازی الهام ‌گرفته از ماشین‌ ها وجود دارد که می ‌توانید آن‌ ها را به دست آورید. اگر فرزند شما به انیمیشن ماشین‌ها علاقه مند است، تعداد زیادی از بهترین اسباب‌ بازی‌ هایی که بر اساس شخصیت های کارتونی هستند، در بازار وجود دارد که برای زمان بازی کودکان مناسب هستند. انواع این ماشین های قرمز رنگ با قابلیت های متفاوتی از قبیل موزیکال بودن، رقص نور داشتن، کنترلی بودن و غیره وجود دارد که با توجه به علایق فرزندتان می توانید آن را برای بازی هایی که کودکان خود را به جای شخصیت های مورد علاقه شان قرار می دهند تهیه کنید. با ماشین اسباب بازی مک کویین؛ مسابقه در جریان است! از نظر بچه ها مک کویین همواره سریع ترین ماشین است و شجاعانه ترین مانورهای رانندگی را دارد. آن ها با یک ماشین مک کویین می توانند دوستان خود را برای مسابقه بر روی چهار چرخ به چالش بکشد و در نهایت؛ ماشین اسباب بازی مک کویین به لطف عملکرد توربوی خود، به سرعت در جایگاه برتر قرار می‌گیرد و رقابت را پشت سر می‌گذارد.
اما هیچ خاصیت تولید محصول برای بچه ها به اندازه امتیاز ماشین ها اغوا کننده نیست. انیمیشن اصلی سال 2006 هفتمین فیلم پیکسار و اولین اکران پس از ادغام دیزنی و پیکسار در همان سال بود. در دنیایی که کاملاً پر از وسایل نقلیه انسان‌ سازی شده است، ماشین ها ماجراهای مک‌کوئین آماده ی تبدیل شدن به اسباب‌بازی را دنبال می‌ کند، یک ماشین اسپورت قرمز براق و داغ که در شهر بیابانی رادیاتور اسپرینگز غرق می‌ شود، جایی که می آموزد باید بی‌ انتها باشد. و در بر دارنده ی درس ‌های قابل پیش‌ بینی در مورد اهمیت خانواده، دوستی و عشق از ماشین‌های همکارش برای کودکان آینده بود. این وسایل نقلیه با اندازه های مناسب برای جابه جایی آن توسط کودکان و توجه به جزئیات و اجرای بسیار خوب آن ، برای بازی های داستان سرایی مبتنی بر خلاقیت بی نهایت کودکان عالی هستند و به بچه ها این امکان را می دهند که در هر جایی با آنها سرگرم شوند.
طرفداران انیمیشن محبوب ماشین ها از بازسازی صحنه های فیلم مورد علاقه خود و اختراع داستان های جدید لذت خواهند برد. این ماشین ها و اسباب بازی ها میتوانند یک گزینه ی مناسب برای یک هدیه عالی به کودکان 3 سال به بالایی باشد که عاشق مک کوئین و کارتون ماشین ها است.

شخصیت های فیلم مک کویین


ماتر


Mater یک پسر خوب با قلبی بزرگ و با روحیه ای همراه با شوخ طبعی است. او تنها کامیون یدک کش در رادیاتور اسپرینگز است. او Tow-Mater’s Towing and Salvage را اداره می‌ کند و محل توقیف محلی را مدیریت می ‌کند. اگرچه کمی زنگ‌ زده است، اما سریع ‌ترین سیم بکسل را در شهرستان کاربراتور دارد و همیشه اولین کسی است که کمک می ‌کند. ماتر جنبه ی روشن هر موقعیتی را می بیند. او قلب و روح رادیاتور اسپرینگز است و هیچ پیچ و مهره ای در شاسی خود ندارد. زنگ ‌زده ‌ترین و قابل اعتماد ترین یدک‌ کش در رادیاتور اسپرینگز است. او عاشق نوک تراکتور، کمک به ماشین های سرگردان، و مهم تر از همه، معاشرت با بهترین دوستش، لایتنینگ مک کوئین، است. ماتر در رانندگی به عقب عالی است، زیرا تا زمانی که می داند کجا بوده است، نیازی به دانستن این که کجا می رود ندارد.

مک کوئین


لایتنینگ مک کوئین یک ماشین مسابقه ای پر استعداد است که آماده تبدیل شدن به جوان ترین ماشینی است که قهرمان جام پیستون شده است. او فقط دو چیز در ذهن خود دارد: برنده شدن و مزایایی که با آن همراه است. اما زمانی که او به طور ناخواسته در شهر رادیاتور اسپرینگز گم می شود، با گروه جدیدی از دوستانش آشنا می شود که او را به تجدید نظر در مورد ماشینی که می خواهد باشد دعوت می کنند.
مک کوئین به عنوان یکی از محبوب‌ ترین شخصیت‌ های تاریخ پیکسار شناخته می شود. شخصیت مک کوئین سفری جالب را طی می ‌کند، از خودمحور بودن و تمرکز بر حرفه ‌ی مسابقه ‌ای تا یادگیری در چیزهای بیشتری برای زندگی آنجا و این که کمک و مراقبت از دیگران به همان اندازه مهم است که شهرت و قدرت مهم است. و در نهایت مهم ترین درسی که می شود از این شخصیت گرفت این است که: دوستی و رفاقت همیشه بهترین و مهم ترین است. مک‌کوئین علاوه بر درس‌ های زندگی که از طریق شخصیت او آموخته می ‌شود، بخش بزرگی از فیلم‌های اکشن سریع را در صحنه ‌های مسابقه‌ اش به ارمغان می ‌آورد که در یاد کودکان می ماند و به آن ها حس هیجان و تلاش برای پیروزی را القا می کند و در نهایت، به حفظ سرعت فیلم کمک می کند.

سالی


سالی یک پورشه 911 آبی زیبا است که عاشق زندگی شهری کوچک در رادیاتور اسپرینگز شده است. او مخروط دنج را اداره می کند، او جذاب، باهوش و شوخ و وکیل شهر است. سالی مصمم است که مکان مورد علاقه خود برای زندگی را حفظ کند و ماشینی است که بیش از همه به فکر این است که روزی رادیاتور اسپرینگز را “بر روی نقشه” بازگرداند. او عاشق کشتی سواری در مسیر آهسته با لایتنینگ مک کوئین است.
لوئیجی و گوئیدو
لوئیجی یک فیات 500 مدل 1959 است که فروشگاه لاستیک محلی، لاستیک‌ های کاسا دلا لوئیجی، “خانه برج کج تایر” را اداره می ‌کند. لوئیجی خوش قلب، خوش اخلاق و هیجان‌ انگیز به همراه گوئیدو، یک لیفتراک کوچک ایتالیایی، به یک دیگر کمک می‌ کنند و با هم مجموعه ‌ای از چرخ‌ های جدید را برای مشتریان ارائه می‌ کنند. به سختی می توانید این دو دوست را از هم جدا کنید. آن ها عاشق تعویض لاستیک برای اتومبیل های مسابقه ای مانند لایتنینگ مک کوئین هستند، لوئیجی و گوئیدو عاشق فراری اند و هیچ چیز ان ها را خوشحال تر از زمانی که یک فراری واقعی از درب کارگاه شان عبور می کند، خوشحال نمی کند.


دکتر هادسون


داک پزشک عاقل و آرامی روستایی، با گذشته ای مرموز است که کلینیک پزشکی رادیاتور اسپرینگز را اداره می کند و به عنوان قاضی شهر عمل می کند. قبل از اینکه داک در رادیاتور اسپرینگز سرعتش را کاهش دهد و آرام بگیرد، به عنوان هادسون هورنت شگفت انگیز شناخته می شد. اما وقتی لایتنینگ مک کوئین در شهر می چرخد، موتور رقابتی قدیمی داک یک بار دیگر روشن می شود. اکنون او از دانش خود در مسابقه استفاده می‌ کند تا به افراد باهوش و مستعد مانند لایتنینگ مک کویین آموزش دهد تا هوشمندانه و نه صرفا سریع، مسابقه دهند.
فیلمور
فیلمور
فیلمور یک هیپی ساکن اتوبوس فولکس واگن و رادیاتور اسپرینگز است. او که به فردیت و همه چیزهای طبیعی معتقد است، سوخت ارگانیک خود را دم می‌ کند و فواید فراوان آن را موعظه می‌ کند و حیاط نامرتب او به همسایه جیپ ارتش کهنه کارش، سارج، آسیب می زند.

کلانتر


کلانتر یک رزمناو پلیس مرکوری محصول 1949 است. او به عنوان حافظ صلح ساکن رادیاتور اسپرینگز، کار خود را بسیار جدی می گیرد. بین وظایف اجرای قانون و داستان‌ هایی که در مورد جاده محبوب مادرش تعریف می‌ کند، جای تعجب نیست که کلانتر اغلب در پشت بیلبورد رادیاتور اسپرینگز چرت می ‌زند.

فیلم مک کویین


داستان ماشین ‌ها در دنیایی متناوب می‌ گذرد که در آن هر شخصیت وسیله نقلیه ‌ای، از انواع مختلف است، خواه خودرو، هواپیما و کشتی‌ های آبی باشند. تمرکز فیلم بر روی یک ماشین مسابقه ای تازه کار به نام لایتنینگ مک کوئین است که شهر گمشده رادیاتور اسپرینگز را در راه رسیدن به بزرگترین مسابقه زندگی خود کشف می کند.
لایتنینگ مک کوئین قهرمان مشتاق و پرشور ماشین های مسابقه ای، در مسیر سریع موفقیت، شهرت و هر آن چه که تا به حال به آن امیدوار بوده است – تا زمانی که یک انحراف غیرمنتظره در مسیر غبارآلود 66 به وجود بیاید- طی می کند. جامعه ی شهر کوچکی که در آن قرار گرفت، هر آنچه را که زمانی از یاد برده بود، به مک کوئین نشان می دهد که چه چیزی را در زندگی پر اتفاق خود از دست داده است. سازندگان فیلم می ‌خواستند ماشین‌ ها ظاهر و احساسی اصیل داشته باشند تا مخاطب با آن ها به عنوان شخصیت ارتباط برقرار کند. یک ماشین مسابقه ای باهوش و مستعد انتخاب اولیه برای شخصیت اصلی لایتنینگ مک کوئین بود و یک کامیون یدک کش واقعی زنگ زده که در مسیر 66 پیدا شد به عنوان ماتر جان گرفت. تیم پیکسار خودروهای دیگری را برای بازتاب افرادی که در طول تحقیقات خود برای فیلم در جاده ملاقات کرده بودند انتخاب کردند.
ماشین ها فیلمی است که در مورد داستان های جستجو، برادری، مقابله با غم و اندوه و غرور حرف می زند. دلیل اینکه چرا بچه ها اینقدر به ماشین ها علاقه و اشتیاق دارند توسط اسکنلون، نویسنده ی سری های سینمایی مک کویین مطرح می شود: “شخصیت لایتنینگ مک کوئین فوق العاده معیوب و متمرکز بر خود است. اما یکی از چیزهایی که یادم می‌ آید این است که وقتی برای اولین بار این شخصیت را ساختیم و درباره آن صحبت کردم، صحبتم این بود که با وجود اینکه او مرد مغروری است، اما در کاری که انجام می ‌دهد خوب است. او یک ماشین مسابقه عالی است. بچه ها از آن قدردانی می کنند. و وقتی می بینند که او در حال تبدیل شدن به یک پسر خوب است، او را بیشتر دوست دارند.”

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
 
محصولات
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
نحوه محاسبه قیمت

پس از ثبت سفارش اول، براساس نوع تسویه و حجم خرید، درصد تخفیف ثابت بر روی تمام کالاها دریافت خواهید کرد که این درصد طی تماس تلفنی توسط کارشناسان ما ارزیابی خواهد شد.

حجم خرید

نوع تسویه

سطح قیمت

جینی

چکی

قیمت پایه

جینی

نقدی

سطح 1

کارتنی

چکی

سطح 1

کارتنی

نقدی

سطح 2

خاوری

چکی

سطح 2