لیست قیمت محصولات اسباب بازی نوزادی

لیست قیمت محصولات

تاتی اردک حمام 4 عددی پوپت

قیمت پایه:
۴۷۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۵۰,۰۶۳ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۲۶,۳۷۵ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲۰ عدد
۴۷۳,۷۵۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

ساعت تیک‌تاک پازلی تک‌توی

قیمت پایه:
۳۲۶,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳۰۹,۷۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲۹۳,۴۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۳۲۶,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کرم ابریشم بازیگوش تک توی

قیمت پایه:
۴۵۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۳۴,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۱۱,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۸ عدد
۴۵۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

مرغ نالان صدادار

قیمت پایه:
۵۰۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۷۷,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۵۲,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲۰ عدد
۵۰۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

حلقه هوش چرخدار شادوک کوچک

قیمت پایه:
۳۰۷,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲۹۱,۶۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲۷۶,۳۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲۴ عدد
۳۰۷,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

حلقه هوش چرخ دار شادوک بزرگ

قیمت پایه:
۵۴۴,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۱۶,۸۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۸۹,۶۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۵۴۴,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

قطار هو هو چی چی تک توی

قیمت پایه:
۱,۰۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹۷۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۹۲۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۶ عدد
۱,۰۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

حلقه هوش بازیگوش بزرگ مدل قورباغه

قیمت پایه:
۴۴۲,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۱۹,۹۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳۹۷,۸۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۶ عدد
۴۴۲,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

اسباب بازی بلز جعبه ای

قیمت پایه:
۳۰۲,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲۸۶,۹۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲۷۱,۸۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۷۲ عدد
۳۰۲,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

اسباب بازی هوش نوزاد مدل قوری قرمزی تک توی

قیمت پایه:
۱,۰۳۶,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹۸۴,۴۳۸ ریال
قیمت سطح ۲:
۹۳۲,۶۲۵ ریال
تعداد در کارتن:
۱۰ عدد
۱,۰۳۶,۲۵۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

جغجغه 3عددی جور

قیمت پایه:
۲۱۱,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲۰۰,۶۸۸ ریال
قیمت سطح ۲:
۱۹۰,۱۲۵ ریال
تعداد در کارتن:
۶۰ عدد
۲۱۱,۲۵۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تاتی حیوانات 2عددی سوتی

قیمت پایه:
۳۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳۰۸,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲۹۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۴۴ عدد
۳۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

اسباب بازی نوزاد

در چند ماه اول زندگی، تنها اسباب بازی نوزاد شما واقعاً به آن نیاز دارد شمایید. اما خیلی زود، نوزاد شما شروع به کنجکاوی در مورد دنیای اطراف خود می کند و سپس، همه چیز تبدیل به یک اسباب بازی می شود.
بچه ها از چه زمانی شروع به بازی با اسباب بازی ها می کنند؟
اگرچه نوزادان کوچک تر می ‌توانند با اسباب ‌بازی ‌های مناسب سن خود، مانند تکان دادن جغجغه، تعامل داشته باشند، اما پس از 6 ماهگی، نوزادان واقعاً شروع به بازی با اسباب ‌بازی‌ ها به معنای متعارف کلمه می ‌کنند. ضربه زدن به بلوک‌ ها، چرخاندن توپ. یا مثلاً خرس عروسکی را در آغوش گرفتن.
در 9 ماهگی، نوزاد شما ممکن است اسباب بازی های مورد علاقه ی خود را داشته باشد و می تواند با جابجایی وسایل از یک دست به دست دیگر یا جستجوی اسباب بازی ای که شما آن را پنهان کرده اید، با آنها ارتباط برقرار کند.

اسباب بازی نوزاد تولد تا 2 ماهگی

نوزادان تازه متولد شده در این سن فقط می توانند اشیایی را ببینند که بین 8 تا 12 اینچ فاصله دارند، بنابراین یکی از جالب ترین چیزهایی که کودک شما به آن نگاه می کند چهره ی خندان شما در حالی است که او را در آغوش می گیرید. در مرحله نوزادی، کودک شما تمام سرگرمی های مورد نیاز خود را در حالی که او را در آغوش می گیرید، لمس می کنید و با او صحبت می کنید، دریافت می کند.
نوزادان همچنین از طریق حواس خود – لامسه، بینایی، شنوایی – جهان را یاد می گیرند، بنابراین برخی از بهترین اسباب بازی ها برای یک کودک یک ماهه ممکن است شامل وسایل بازی با رنگ های متضاد، صداهای ملایم و بافت های مختلف باشد. تشک ‌های بازی با اسباب ‌بازی ‌های آویزان برای خیره کردن و جغجغه‌ های چندبافتی را دراین سن برای نوراد خود در نظر بگیرید.
می توانید با تکان دادن ملایم جغجغه در نزدیکی نوزاد خود بازی کنید تا ببینید آیا او به دنبال صدا می گردد یا خیر. یا یک اسباب بازی نوزاد رنگ روشن را در فاصله 8 تا 10 اینچی از صورت او نگه دارید و اجازه دهید نوزادتان با چشمانش آن را دنبال کند.

اسباب بازی نوزاد 2 تا 4 ماهگی

کودک شما همچنان از بسیاری از همان اسباب‌ بازی‌ هایی که در دوران نوزادی با آنها بازی می کرد، لذت می ‌برد، بنابراین موبایل و تشک بازی با رنگ‌ های متضاد روشن همچنان جذابیت خود را حفظ می ‌کنند. اسباب بازی های دیگری که او در این سن دوست خواهد داشت عبارتند از جغجغه های نرم و چند بافتی. کتاب های پارچه ای یا تخته ای؛ و آینه های نشکن و مناسب کودک. وقتی او به ابن آینه ها نگاه می کند؛ نمی داند که به انعکاس خودش خیره شده است، اما به هر حال به آن لبخند می زند.
راه دیگر بازی با کودک در این مرحله: از او بخواهید جغجغه را تکان دهد (با کمک شما). این شروع به آموزش علت و معلولی به او می کند – او جغجغه را حرکت می دهد و صدا ایجاد می کند. خیلی زود، خودش آن را تکان می دهد.

اسباب بازی نوزاد 4 تا 6 ماهگی

اکنون کودک شما کنترل بیشتری بر سر، دست ها و پاهای خود دارد. او می تواند غلت بزند، خود را به بازوهایش فشار دهد و حتی به یک شیء لگد بزند. در مقایسه با نوزادان، کودکان 4 تا 6 ماهه نیز هماهنگی دست و چشم بهتری دارند. تا ماه 6 ام، او احتمالا می تواند اسباب بازی های نوزاد را از دستی به دست دیگر منتقل کند. تشک‌ های بازی همچنان برای کودکان 4 و 5 ماهه جذاب هستند، اما می ‌توانید کتاب‌ ها و اسباب‌ بازی ‌هایی با بافت‌ های چندگانه را نیز تهیه کنید که در هنگام فشار دادن یا تکان دادن آن توسط کودک، صدا تولید می ‌کنند. او مخصوصاً اسباب بازی هایی را دوست دارد که گرفتن و نگه داشتن آنها برای او آسان باشد (به علاوه، مانور دادن آنها در دهانش آسان تر است) مانند کتاب های تخته ای محکم، توپ های نرم و اسباب بازی هایی که مناسب زمان دندان درآوردن هستند.
او همچنین از حیوانات عروسکی (و حتی ممکن است یکی را به عنوان همراه همیشگی خود انتخاب کند)، یک مکان بسته برای بازی مانند استخر توپ و اسباب بازی نوزاد یا یک جعبه شلوغ با اهرم ها و صداها، که به آموزش علت و معلول کمک می کند (“من این کار را می کنم، اسباب ‌بازی این کار را می‌ کند!») و وسایل این‌چنینی که به او احساس استقلال تازه ‌یافته ‌ای می دهند، دوست دارند. به سادگی به او نشان دهید چه کاری باید انجام دهد و عملکرد و یادگیری شگفت انگیز او را تماشا کنید.

اسباب بازی نوزاد 6 تا 12 ماهگی

کودک در حال رشد شما برخی از نقاط عطف مهم را در نیمه ی دوم سال اول بررسی خواهد کرد. بین 6 تا 12 ماهگی، او در نشستن، ایستادن به تنهایی، گشت زدن (راه رفتن در حالی که اثاثیه اش را گرفته است) تسلط پیدا می کند و شاید حتی اولین قدم های خود را بردارد – همه اینها به کودک شما دیدگاه جدیدی نسبت به اسباب بازی هایش و چگونگی بازی با آن ها را می دهد. او همچنین شروع به درک ماندگاری شی خواهد کرد، این مفهوم که وقتی چیزی از خط دید او ناپدید می شود، برای همیشه از بین نمی رود. می توانید به کودک 6 تا 12 ماهه خود هر چیزی را که برای او بی خطر است، پیشنهاد دهید، حتی اگر از نظر فنی «اسباب بازی» نباشد. این سنی است که نوزادان ممکن است مستقل ‌تر شروع به بازی کنند، اگرچه ممکن است کودک شما ابتدا نیاز به پیروی از شما داشته باشد (به او آموزش دهید که چگونه فنجان می‌غلتانید.) گزینه‌ های خوب شامل اسباب‌ بازی‌ هایی هستند که وقتی کودک شما آن را فشار می‌ دهد موسیقی پخش می‌ کند. اسباب بازی های دکمه دار، و همچنین ماشین ‌ها یا توپ ‌هایی که او را تشویق می ‌کند که دنبال آن‌ ها بخزد.
با بزرگتر شدن کودک، می توانید اسباب بازی هایی را معرفی کنید که حل مسئله را تشویق می کنند: برخی از بهترین اسباب بازی ها برای کودکان 9 ماهه شامل دسته بندی شکل ها و برای کودکان 10 تا 12 ماهه، پازل های ساده، اسباب بازی ها و عروسک های خیمه انگشتی و نمایشی است. برخی از اسباب بازی های مورد علاقه فرزند 12 ماهه ی شما تا سال دوم، او را به خوبی سرگرم می کند، به خصوص اسباب بازی های هلی و کششی که می تواند برای تنظیم دقیق مهارت های راه رفتن خود، از آن ها استفاده کند. اکنون زمان سرمایه‌ گذاری روی اسباب‌ بازی ‌هایی است که برای وانمود کردن بازی خوب هستند، مانند کالسکه‌ های اسباب‌ بازی، چرخ دستی ‌های خرید و غیره.

نکاتی برای انتخاب و خرید اسباب بازی برای نوزادان

کودکان نوپا کاشفان کوچکی هستند که با انجام دادن یاد می گیرند. بازی به کودک شما فرصتی عالی می دهد تا با پیروی از علایق منحصر به فرد خود، مهارت های جدید را با سرعت خودش توسعه دهد و تمرین کند. اسباب‌بازی ‌هایی که فرزندتان در اختیار دارد می‌ تواند رشد او را به روش‌ های مهمی شکل دهد. اگرچه ممکن است به نظر برسد که انتخاب اسباب ‌بازی‌ ها برای نوزادان باید آسان باشد، اما زمانی که وارد یک فروشگاه اسباب ‌بازی می ‌شوید، تنها چیزی که آسان است احساس غرق شدن است. مجموعه عظیمی از اسباب‌ بازی‌ ها برای نوزادان ساخته شده ‌اند. چگونه انتخاب می کنید که برای فرزند شما مناسب است یا خیر؟ چگونه می توان تشخیص داد که کدامیک از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کدام دوام خواهند داشت؟ کدام مورد علاقه ی فرزند شماست و او را برای بیش از چند روز یا چند هفته درگیر می کند؟ در ادامه ایده‌ هایی برای انتخاب اسباب‌ بازی ‌هایی وجود دارد که با فرزندتان رشد می‌ کنند، او را به چالش می‌ کشند و رشد کلی او (تفکر، فیزیکی، زبان و مهارت ‌های اجتماعی-عاطفی او) را پرورش می‌ دهند. چراکه یک اسباب بازی مناسب باید دقیقا همین کار را بکند.

راهنمای انتخاب اسباب بازی برای نوزادان:

اسباب بازی هایی را انتخاب کنید که به طرق مختلف قابل استفاده باشند.
کودکان نوپا و نوزادان عاشق جدا کردن، کنار هم قرار دادن، بیرون کشیدن، گذاشتن، اضافه کردن و ساختن هستند. اسباب‌ بازی ‌هایی را انتخاب کنید که «پایان باز» باشند، به این معنا که کودک شما می‌ تواند بازی ‌های مختلفی را با آنها انجام دهد. به عنوان مثال، بلوک های چوبی یا بلوک های پلاستیکی لگوهای سطلی را می توان برای ساخت جاده، باغ وحش، پل یا سفینه فضایی استفاده کرد. اسباب‌ بازی ‌هایی مانند این تخیل کودک شما را برمی ‌انگیزد و به او کمک می ‌کند تا مهارت ‌های حل مسئله و تفکر منطقی را توسعه دهد.
به دنبال اسباب‌ بازی ‌هایی باشید که با نوزادتان رشد کند.
همه ی ما تجربه خرید یک اسباب بازی را داشته ایم که فرزندمان دو روز با آن بازی می کند و دیگر آن را لمس نمی کند. شما می توانید با جستجوی اسباب بازی هایی که می توانند در مراحل مختلف رشد سرگرم کننده باشند، اسباب بازی مناسب و همیشگی کودک خودرا پیدا کنید. به عنوان مثال، حیوانات پلاستیکی کوچک برای یک نوزاد سرگرم کننده هستند، در حالی که یک کودک نوپای بزرگتر می تواند از آنها برای اجرای داستانی که ساخته است استفاده کند.
اسباب بازی هایی را انتخاب کنید که کاوش و حل مسئله را تشویق می کنند.
بازی به کودکان این فرصت را می دهد که مهارت های جدید را بارها و بارها تمرین کنند. اسباب‌بازی‌هایی که به بچه‌ها این فرصت را می‌دهند تا خودشان – یا با کمی مربیگری – چیزی را بفهمند مهارت‌ های تفکر منطقی خود را تقویت می‌ کنند و به آنها کمک می‌کند تا به حل‌ کننده‌ های دائمی مشکل تبدیل شوند. آنها همچنین به کودکان کمک می ‌کنند تا مهارت‌ های روابط فضایی (درک نحوه تناسب چیزها با هم)، هماهنگی دست و چشم، و مهارت‌ های حرکتی ظریف (استفاده از ماهیچه‌های کوچک در دست‌ها و انگشتان) را توسعه دهند.

اسباب بازی برای هوش نوزاد

اگر تا به حال از نگاه تمرکز روی صورت کودکی که سعی می کند یک بلوک مربعی را در یک سوراخ مربعی جای دهد یا توپی را در هوا بگیرد شگفت زده شده اید، می دانید که زمان بازی، فقط زمانی برای سرگرمی نیست. نوزادان: چگونه بازی می کنند
بازی در سال اول زندگی همه چیز در مورد اکتشاف است. نوزادان از حواس پنجگانه خود برای یادگیری دنیای جدید و جالب اطراف خود استفاده می کنند: آیا این جسمی سخت است یا نرم؟ چسبنده است یا خشن؟ اگر آن را رها کنم چه کار می کند؟ اگر در دهانم بگذارمش چه اتفاقی می افتد؟ بیشتر بازی ها شامل «چشیدن» یا با لثه و دهان فشار دادن یک شی و تکان دادن، کوبیدن یا انداختن آن است.
هنگامی که کودک شما مهارت های حرکتی جدیدی پیدا می کند، بازی هماهنگ تر و پیچیده تر می شود. مثلا: در حدود 4 ماهگی، نوزادان شروع به گرفتن اشیا مانند جغجغه می کنند.
در 6 یا 7 ماهگی، آنها می توانند آن جغجغه را بین دست ها منتقل کنند.
در حدود 9 ماهگی، برداشتن اشیاء کوچکتر مانند بلوک ها و سایر اسباب بازی های کوچک مناسب سن را برای نوزادان آسان تر می شود .
در این زمان، بازی معمولاً یک فعالیت انفرادی است، اما بازی در کنار سایر نوزادان و تقلید از فعالیت ‌ها تا پایان سال اول رایج است اما در حال حاضر، شما همبازی مورد علاقه کودک خود هستید.
این تعاملات به کودک شما کمک می کند زبان، روابط اجتماعی و علت و معلولی را بیاموزد. هنگامی که نوزادان شروع به درک چگونگی ارتباط چیزهای موجود در محیط با یکدیگر و نحوه مزه، بو، احساس و صدای آنها می کنند، نوزادان برای مرحله بعدی رشد آماده می شوند: فهمیدن اینکه هر چیزی چگونه کار می کند.
اسباب بازی های هوشمند برای نوزادانی باهوش تر
آویز بالای تخت: رقص اجسام بالای سر نوزاد در حالی که در گهواره دراز کشیده است بینایی را تحریک می کند و دامنه توجه را افزایش می دهد.
آینه: در ابتدا، کودک شما مجذوب تغییر چهره و حالات می شود که از آینه به عقب نگاه می کند. با گذشت زمان، کودک شما متوجه خواهد شد که نوزاد خندانی که در آینه است و به عقب خیره شده، در واقع یک بازتاب از خود اوست. هنگامی که این اتفاق می افتد، نوزادان از خود آگاه می شوند، که منجر به کشف بیشتر خود می شود، زیرا آنها در مورد اعضای بدن و جایی که هستند یاد می گیرند.
حلقه ی هوش: این اسباب‌ بازی کلاسیک دارای یک مخروط است که با حلقه‌های رنگی با اندازه‌های مختلف متناسب است. در ابتدا، نوزادان از در دست گرفتن حلقه ها و در دهان کردن آن ها لذت می برند. بعداً با قرار دادن حلقه ها روی مخروط، مهارت های حرکتی ظریف را تمرین می کنند. کودکان نوپا همچنین با شمارش حلقه های رنگارنگ در هنگام چیدن حلقه ها، در مورد رنگ ها و اعداد یاد می گیرند.
اسباب بازی های فشاری: اینها به تعادل و رشد ماهیچه های بزرگ کمک می کنند، هر چه نوزادان بیشتر فشار بیاورند و بکشند، عضلات لازم برای تبدیل آنها به دونده و کوهنورد بیشتر کار می کنند. بعداً، در سال‌های نوپا، بچه‌ها می‌توانند از آنها برای کمک به کنترل سرعت فزاینده خود استفاده کنند.

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من