لیست قیمت محصولات خرید اسکوتر و اسکیت

لیست قیمت محصولات

اسکوتر پلاستیکی زرین تویز

قیمت پایه:
۱,۴۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۳۸۹,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۳۱۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۸ عدد
۱,۴۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسکوتر 2چرخ تاشو جی تویز

قیمت پایه:
۱۰,۳۸۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹,۸۶۸,۱۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۹,۳۴۸,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۱۰,۳۸۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسکوتر فلزی کودک جعبه ای کوپر مدل بست بی‌بی

قیمت پایه:
۷,۶۳۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۷,۲۵۵,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۶,۸۷۳,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۷,۶۳۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسکوتر توری نوباوه طرح فیل

قیمت پایه:
۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۶۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۵۷۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۸ عدد
۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کفش اسکیت آموزشی 4 چرخ

قیمت پایه:
۲,۰۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۹۲۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۸۲۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۴ عدد
۲,۰۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسباب‌بازی اسکیت‌برد کودک نیمه‌حرفه ای

قیمت پایه:
۱,۵۷۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۴۹۳,۸۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۴۱۵,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۶ عدد
۱,۵۷۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

اسکوتر فلزی اسپادان

قیمت پایه:
۳,۶۷۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۴۸۶,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۳۰۳,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶ عدد
۳,۶۷۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

کفش اسکیت حرفه ای

قیمت پایه:
۱۱,۱۳۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱۰,۵۸۰,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱۰,۰۲۳,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶ عدد
۱۱,۱۳۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

اسکیت برد کوچک اسپادان

قیمت پایه:
۱,۹۱۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۸۱۴,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۷۱۹,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۱,۹۱۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

هر آنچه که لازم است قبل از خرید اسکوتر و خرید اسکیت در نظر بگیرید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ابزارهای بازی کودکان نیز تغییر کرده است. در زمانی که بازی‌های کامپیوتری برای کودکان جذابیت ویژه‌ای دارد، سخت است بتوانیم کودکان را به بازی‌های سالم و خلاق علاقه‌مند کنیم. خرید اسکوتر و خرید اسکیت یکی از راه‌هایی است که به وسیله آن می‌توانید فرزند خود را به سمت بازی سالم و در عین حال جذاب سوق دهید. اسکوتر و اسکیت این روزها طرفداران بسیاری دارند و کودکان نیز با خوشحالی از آن استقبال می‌کنند.

خرید اسکوتر

کودکان در هر سنی از نظر مهارت‌های حرکتی متفاوت هستند. بنابراین توانایی فیزیکی پیش بینی بهتری نسبت به سن یا اندازه بدنی برای تعیین آمادگی کودک برای خرید اسکوتر است. به طور کلی، هر کودکی که بتواند به درستی راه برود، می‌تواند اسکوتر سواری کند. یعنی خرید اسکوتر می‌تواند از 2 تا 3 سالگی برای کودکان مفید باشد. همانطور که هر مربی ورزشی به شما خواهد گفت، به طور کلی یک مزیت است که هر ورزش خاصی را در سن پایین شروع کنید. بله درست متوجه شدید اسکوترسواری نوعی ورزش برای افزایش توانایی تعادل کودک است.
اگر فرزند شما در مدرسه ابتدایی (7 سال یا بالاتر) است و هنوز نمی‌تواند اسکوتر سواری کند، احتمالا در رشد مهارت‌های حرکتی کمی عقب‌تر است. به یاد داشته باشید که برای بسیاری از کودکان امکان اسکیت روی یخ یا اسکیت روی زمین از 5 سال یا کمتر وجود دارد. راندن اسکوتر به مهارت حرکتی بسیار کمتری نیاز دارد.
به طور خلاصه، هر کودک بزرگتر از 2 یا 3 سال معمولا می‌تواند شروع به سوار شدن بر یک اسکوتر کند و شما می‌توانید برای خرید اسکوتر اقدام کنید. اسکوترها از نظر نوع و جنس متفاوت هستند و کودکان کوچکتر باید معمولا از انواع مخصوص خودشان برای بازی استفاده کنند. اسکوترها انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید از بین مدل‌های سه چرخه و دو چرخه برای فرزندتان یکی را انتخاب کنید. البته که نوع سه چرخ از نظر تعادل نیاز به تلاش کمتری دارد و ممکن است برای کودکان کوچکتر مناسب‌تر باشد.

انواع اسکیت

اسکیت‌ها انواع مختلفی دارند که ممکن است هنگام خرید اسکیت حسابی شما را گیج کند. انواع اصلی اسکیت‌هایی که در زمین‌های معمولی استفاده می‌شوند شامل اسکیت هاکی، اسکیت تفریحی، اسکیت تناسب اندام، اسکیت تهاجمی و این لاین است. هرکدام از این اسکیت‌ها کقش اسکیت متفاوتی دارند که برای هدف خاصی طراحی شده‌است.
علاوه بر این اسکیت بورد نیز نوعی خاصی از اسکیت است. این نوع از اسکیت به صورت یک تخته زاویه دار است که از چهار یا دو چرخ استفاده می‌کند. با قرارگرفتن روی این اسکیت و پا زدن، تخته اسکیت در ادامه مسیر شروع به حرکت‌ می‌کند. این نوع از اسکیت معمولا برای یادگیری حرکات نمایشی استفاده می‌شود که طرفداران زیادی نیز دارد. البته این اسکیت برای کودکانی با سن کم مناسب نیست و اغلب برای نوجوانان و بزرگسالان جذاب است.
اسکیت های تفریحی: همان اسکیت‌های معمولی هستند که به عنوان کفش اسکیت می‌شناسیم. خرید اسکیت تفریحی برای مبتدیان عالی است و می‌توانند در داخل یا خارج از خانه استفاده شوند. اگرچه بهترین گزینه برای مبتدیان است، اما اسکیت‌های تفریحی کودکان کیفیت بالایی دارند و می‌توان از آنها برای پیشرفت به عنوان یک اسکیت باز استفاده کرد.
اسکیت تناسب اندام: اسکیت‌های سبک تناسب اندام بسیار شبیه به اسکیت‌های تفریحی هستند زیرا طرح و شکل یکسانی دارند. این اسکیت‌ها به گونه‌ای طراحی شده تا با استفاده از آن بتوان حرکاتی را انجام داد که موجب کالری سوزی و کاهش وزن شود. این اسکیت‌ها معمولا از جنسی ساخته شده که برای استفاده افرادی با اضافه وزن بسیار مناسب است.
اسکیت های تهاجمی: اسکیت‌های تهاجمی کودکان برای موانع اسکیت که معمولا در پارک‌های اسکیت یافت می‌شوند، ساخته شده‌اند. این اسکیت‌ها از چرخ‌های کوچک‌تر و مربع‌تر استفاده می‌کنند تا کنترلی عالی بدون سرعت زیاد داشته باشند. اسکیت‌های تهاجمی دارای یک بریدگی پلاستیکی بین چرخ‌ها هستند (به نام بلوک h) که فضایی برای ساییدن روی ریل‌ها و سایر موانع ایجاد می‌کند.
اسکیت های هاکی: اسکیت های هاکی کودکان همانطور که از نام آن پیدا است شبیه به اسکیت بازی هاکی است. خرید اسکیت هاکی برای کسانی مناسب است که قصد دارند، اسکیت را به عنوان یک تفریح سرعتی دنبال کنند. اسکیت‌های سبک هاکی فاصله محوری کوتاه‌تری دارند، با چرخ‌های بزرگ‌تر. فاصله بین دو محور کوتاه‌تر باعث می‌شود چرخش‌ها آسان‌تر انجام شود، در حالی که چرخ‌های بزرگ‌تر سرعت فوق‌العاده‌ای دارند.

خرید اسکیت دخترانه

تفاوت اسکیت‌های دخترانه و پسرانه بیشتر در تنوع رنگ آنها است. اسکیت‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی در دسترس است. خرید اسکیت دخترانه با طرح و رنگهایی مانند صورتی و قرمز بهترین گزینه است. همچنین دختران به سبک اسکیت تهاجمی علاقه بیشتری دارند. در این سبک بیشتر حرکات نمایشی مورد نظر است که مورد توجه دختران قرار می‌گیرد.
خرید اسکیت برای شما می‌تواند یک فرآیند دردسرساز باشد. با این حال، خرید برای فرزندتان می‌تواند یک موضوع کاملا متفاوت باشد. برخلاف بزرگسالان که رشد پایشان متوقف شده، پای کودک شما دائما در حال رشد است، بنابراین یافتن اندازه مناسب دشوار می‌شود. البته هنگامی که اندازه مناسب را پیدا کردید، ممکن است نگران باشید که پای فرزندتان پس از یک سال استفاده دیگر اندازه اسکیت نباشد. بنابراین هنگام خرید اسکیت دخترانه به این موضوع نیز دقت کنید.

خرید اسکیت پسرانه

خرید اسکیت پسرانه باید با توجه به علایق و نظر شخصی کودک انجام بگیرد. با این حال رنگ‌های شاد و در عین حال پسرانه مانند آبی و سبز برای این کودکان بهتر است. علاوه بر این پسرها معمولا به سبک اسکیت سرعتی علاقه بیشتری دارند و احتمالا اسکیت‌های سرعتی برای آنها گزینه بهتری است. قبل از خرید حتما از علایق کودک خود آگاه شوید. شاید او فقط دوست دارد از خرید یک اسکیت تفریحی لذت ببرد.
اسکیت‌های مختلف را می‌توان به محدوده مهارت‌های مختلف نسبت داد، به همین دلیل است که محدوده مهارت را به عنوان یک ویژگی قابل جستجو باید در نظر گرفت. بیشتر اسکیت‌های بچه گانه فقط در سطوح مبتدی، متوسط و گاهی پیشرفته ارائه می‌شوند. اسکیت‌های بسیار پیشرفته و حرفه‌ای کودکان را نخواهید دید زیرا در سنین پایین‌تر غیرضروری است. بسیاری از ماهیچه‌هایی که برای خم کردن یک اسکیت سفت‌تر و پیشرفته‌تر استفاده می‌شوند هنوز به طور کامل رشد نکرده‌اند. هنگام انتخاب محدوده مهارت اسکیت، حتما به این فکر کنید که فرزند شما چند وقت یکبار اسکیت می‌کند، در چه سطحی از توانایی است و در آرزوی چه سطحی از توانایی است.

انواع اسکوتر

اسکوترهای سه چرخ برای کودکانی با سن پایین‌تر طراحی شده‌اند. بچه‌هایی که بزرگ‌ترها را دیده‌اند که در حال اسکوتر سواری هستند و آرزو دارند همین کار را انجام دهند اما مهارت‌های حرکتی یا تعادل لازم برای کنترل یک اسکوتر دو چرخ را ندارند. خرید اسکوتر سه چرخ نقطه شروع عالی است. اسکوتر سه چرخ علاوه بر چرخ اصلی دارای دو چرخ در جلو یا عقب است. با یک اسکوتر سه چرخ، کودک شما می‌تواند به طور پیوسته و ایمن سواری کند. در حالی که احساس حرکت مستقل را تجربه می‌کند. تعدادی از اسکوترهای سه چرخ از حدود دو سالگی مناسب هستند، در زمانی که بدون شک حداقل دو بار در روز کلمه ((به تنهایی)) را خواهید شنید. اسکوتر با سه چرخ به راحتی قابل کنترل است و به سرعت اسکوتر یک چرخ یا دوچرخ حرکت نمی‌کند، که آن را برای کسانی که اولین تجربه‌ها را کسب می‌کنند، به گزینه مناسبی بدل کرده‌است.
اسکوترهایی با دو چرخ رایج ترین نوع هستند. آن‌ها در طرح‌های بسیار متنوعی موجود هستند: از طرح‌های ساده‌تر برای کسانی که تازه شروع به استفاده کرده‌اند تا اسکوترهای ورزشی پیشرفته‌تر و اسکوترهای سریع‌تر با چرخ‌های بزرگ. البته، تعیین سن دقیق زمانی که کودک شما برای یک اسکوتر خاص آماده باشد، مشکل است. اما ما معمولا از حدود پنج سالگی اسکوتر دو چرخ را توصیه می‌کنیم. اگر کودک شما تعادل و مهارت‌های حرکتی خوبی دارد، ممکن است بخواهید قبل از این سن اسکوتر دو چرخ را شروع کند. اسکوترهای دوچرخ طراحی شده برای کودکان بزرگتر (از سن هفت سالگی) می‌توانند حداکثر وزن 100 کیلوگرم را تحمل کنند. بنابراین حتی شما به عنوان یک بزرگسال نیز می‌توانید از سواری با آن لذت ببرید.

خرید اسکوتر دخترانه

اسکوترها در رنگ‌ها و انواع مختلفی موجود هستند. البته که خرید اسکوتر به سلیقه و علاقه فرزند شما بستگی دارد. با این‌حال به طور عمومی خرید اسکوترهایی با رنگ‌های طیف صورتی، قرمز و بنفش دخترانه‌تر هستند. برای خرید اسکوتر مناسب دخترانه باید اجازه بدهید فرزند شما طرح و رنگ اسکوتر مورد علاقه‌اش را خودش انتخاب کند.

خرید اسکیت برد

خرید اسکوتر پسرانه

اسکوترها الگوهای رنگی متفاوتی دارند. این وسیله ورزشی حتی برای بزرگسالان نیز مناسب است. به طوری که می‌بینیم به تازگی افراد برای فرار از ترافیک از اسکوترهای پیشرفته برای حمل و نقل شهری استفاده می‌کنند. این اسکوترها اغلب به رنگ‌های مشکی و نقره‌ای یا حتی سفید است. بنابراین برای خرید اسکوتر پسرانه خودتان را درگیر اما و اگرها نکنید. قبل از هرچیز نظر فرزندتان را بخواهید. با این‌حال رنگ‌هایی مانند آبی، سبز و زرد گزینه‌های مناسبی برای پسرها هستند. اسکوترهای پسرانه را حتما از فروشگاه‌ها و مراکز فروش ایمن خریداری کنید. چون قبل از هرچیز سلامت فرزند شما حرف اول را می‌زند. بعضی از اسکوترها ممکن است از کیفیت لازم برخوردار نباشند و جان فرزند شما را به خطر بیاندازند.

اسکوترچیست؟

برای شما انواع اسکوترو واژه ی اسکوتر وانواع واقسام اسکوترهاوقیمت ها را توضیح دهم.
اسکوتر ۵.۶اینچ مرد عنکبوتی بسیار مورد پسند کودکان است برای خريد اسکوتر مرد عنکبوتی میتوانیم ازخرید اینترنتی
استفاده کنیم جنس بدنه اسکوتر از پلاستیک است ودربرابرضربه وفشار مقاوم است، اسکوتر فلزی طرح بن تن ازجذاب
ترین اسباب بازی هاست کمپانی های شیائومی ،پرو اسپرتز شیاولیمینگ ولاین من اسکوترهایی تولید میکنند که بسیار
بادوام وبا کیفیت هستند، درحقیقت اسکوتر یک وسیلهی تک نفره است که بابرق وباطری شارژ میشود ،درگذشته فقط
کودکان ونوجوانان ازاسکوتر استفاده میکردنداماامروزه بزرگسالان هم از اسکوتر برای مسافت های مختلف استقاده
میکنند بنابراین اسکوتر سواری در بین بزرگسالان رواج یافته است.

اسکوتر پلاستیکی

دردنیای امروز که گریبان گیر،آلودگی هواهستیم اسکوترها بهترین وسیله برای جلوگیری از آلودگی هوا،قلمدادمیشوند.
جنس بدنه ی اسکوترهاپلاستیکی است بسیاري افراد اسکوترهارا بادوچرخه اشتباه میگیرند درصورتی که،برای استفاده
از دوچرخه باید مدام پدال زد ولی اسکوترهابه صورت الکترونیکی هستندازاسکوتر به عنوان یک اسباب بازی برای کودکان
ونوجوانان یاد میشود،اسکوترهای تاشو حمل آنها بسیار آسان است واسکوترهای تاشو به راحتی جمع میشوند این تفاوت
آنها بااسکوترهای دسته دار است.
درهنگام خرید اسکوتر باید به وزن وسن فرد مورد نظر توجه کنیم وشخصی که قرار است ازاسکوتر استفاده کند همراه
ماباشد.
اسکوترهاانواع مختلفی دارند ازجمله اسکوتر پایی که به وسیله پاهدایت میشود،یعنی نحوه ی ایستادن بر روی اسکوتر
وتبادل پاها بسیار اهمیت دارد .
درزمان های قدیم افرادی که سوار بر اسکوتر میشوند شبیه دوچرخه که افراد پا میزنند ،برای اسکوتر هم هزاران بار پامی
زدند،تااسکوتر حرکت کند اما باقرار دادن موتورهای الکتریکی در اسکوتر کار کردن با اسکوتر راحت تر شد.
هرچه قدر اندازه چرخ های اسکوتر بالاتر باشد سرعت بیشتری دارد و خرابی آن کمتر است،مااسکوتر هایی از نوع چراغ دار
هم داریم که این چراغ ها برای زمانی است که اسکوتر دچار مشکل شده وخرابی دارد وباید آن را برطرف کرد.
چراغ قرمز در اسکوترها زمانی که چشمک میزند نشان دهنده ی کمبود باطری است اگر یک بار چراغ اسکوتر چشمک بزند
نشان دهنده ی قطع بودن اتصالات است ،دوبار چشمک زدن نشان دهنده ی این است که باید حسگرها را تعویض کرد وحتی
سه بار چشمک زدن هم به معنای عوض کردن حس گرماست، چهار بار چشمکزدن وپنج بار باید موتور را تعویض کنیم ،شش
بار چشمک زدن باید باطری را عوض کرد ،هفت بار چشمک زدن ژیروسکوپ رابایدتعویض کرد همین طور هشت بار چشمک
زدن هم به همین معناست.
اسکوترهای برقی از نوع اسکوترهای دوچرخه هستند وبسیار گران هستند وبه عنوان یک وسیله ی لوکس از آن هاقلمداد
میشودودرحقیقت بدون دسته هستند ونیازی به ترمز گرفتن ندارند وبرای سنین بزرگسال قابل استفاده است چون حفظ
تعادل بسیار اهمیت دارد وکودکان سریع زمین میخورند.
خرید اسکوتربرای کودک از زمانی که کودک میتواند گام بردارد میتوان برای کودک خریداری کرد .
مامی توانیم اسکوترها را به صورت اینترنتی سفارش دهیم،استفاده از اسکوتر برای کودکان تمرینی برای مهارت های
اجتماعی ویادگیری دوچرخه سواری وتعاملات اجتماعی وحس استقلال رادر آنها بر می انگیزد ،اما اسکوتر ها براي کودکان
به صورت دوچرخ وسه چرخ میباشند که اسکوتر سه چرخ برای کودکان کوچک که دوچرخ عقب ویک چرخ جلو دارد که
این اسکوترهای سه چرخ تعادل بالایی دارند اما اسکوتر کودک دوچرخ برای کودکانی که سن بیشتری دارند ومیتوانند تعادل
خود را حفظ کنند مناسب است .
اسکوترهای دوچرخ عمدتا فلزی هستندودوام بیشتری دارند،اسکوترهایا پلاستیکی اند یا فلزی یا ترکیبی ازهردو،
اسکوترهای پلاستیکی وزن کمی دارند برای همین برای سنین پایین مناسب هستند اما اسکوترهای فلزی هم مقاومت بالاتر
وهم وزن بیشتری را قادر به تحمل کردن هستند،یک اسکوتر کودک stuntکه برای کودکان بزرگ طراحی شده،پایه وتکیه گاه
ندارد ومعمولا تک چرخ است برای افراد حرفه ای استفاده میشود.

اسکوتر موزیکال

مطلبی در مورد اسکوتر موزیکال اسکوتر موزیکال برای کودکان بالای سه سال بسیار مناسب بوده ودارای دوچرخ برای تعادل بیشتر موزیکال ودارای زنگ روی فرمان ودارای کمک فنر مناسب برای کاهش ضربه احتمالی به کودک وقابل تنظیم  ارتفاع فرمان وتحمل وزن تا ۱۳۰کیلوگرم دارای طراحی فانتزی وفاصله محور بین دوچرخ ۳۵ سانتی متر می باشد .
درایران از اسکوترها با نام هایی مانند هاربورد یا اسکوتر هوشمند یاد می‌شود اسکوتر برقی دستگاه پیچیده ای نیست واز وصل شدن یک محور به دوچرخ ساخته شده ودارای باطری قابل شارژ است درایران اسکوترهای هوشمند با نام های مختلفی مانند اسکوتر برقی یا هاوربرد شناخته می‌شوند قیمت اسکوترهای برقی درایران به خاطر قیمت بالای ارز بسیار بالاست وافراد کمی قادر به خرید آن هستند.

کفش اسکیت بچگانه

امابپردازیم به مناسب ترین کفش اسکیت بچه گانه ضرورت خرید تجهیزات محافظتی در کنار کفش اسکیت بچه گانه ،چه کودکان اسکیت سوار وچه بزرگسالان نیازمند تجهیزات محافظتی برای جلوگیری از آسیب می باشند البته این نیاز در کودکان بیشتر احساس می شود در کنار خرید اسکیت حتما زانو بند،محافظ های مخصوص آرنج و کلاه ایمنی را تهیه کنید . برای نگه داری از اسکیت بچه گانه دومورد مهم را رعایت کنید .
از کفش اسکیت بچه گانه هرگز در ماسه وآب استفاده نکنید اسکیت ها را درمحلی خشک ودرمنزل نگه داری کنید .
قاعده ی کلی برای خرید اسکیت بچه گانه این است که بهتر است شما مدلی را خریداری کنید که یک سایز بزرگتر از کفش های عادی کودک باشد.

اسکوتر و اسکیت مرد عنکبوتی

اما نکاتی برای افرادی که قصد خرید اسکوتر عنکبوتی را دارند اسکوتر مرد عنکبوتی با انواع مختلف درتابان تویز عرضه می‌شود اسکوتر مرد عنکبوتی می‌تواند محصولی عالی برای علاقه مندان مرد عنکبوتی باشد اسکوتر مرد عنکبوتی یکی از پرفروش ترین اسکوترهای سال ۲۰۲۱بوده است امروزه می توانید آن را با قیمتی کمتر از کل بازار از تابان تویز تهیه کنید.

اسکوتر و اسکیت بن تن

اما بپردازیم به اسکوتر فلزی طرح بن تن ونکاتی در مورد این اسکوتر اسکوتر فلزی طرح بن تن که بسیار برای کودکان جذاب است این روزها اسکوتر حتی برای بزرگترها هم وسیله ای برای سرگرمی تلقی می‌شود تا برای آنها حال وهوای بچگی را زنده کند اسکوترها عموما از یک صفحه ،چرخ ودسته تشکیل شده اند امروزه اسکوترهای مدرن هم وارد بازار شده اند اسکوترهای ساده به این شکل هستند که داراي صفحه ای هستند که شما می‌توانید روی آن بایستید وبانیروی پا آن را به جلو هدایت کنید این اسکوترها دارای دویا سه چرخ است ودسته ای دارد که می‌توان با آن جهت حرکت وسیله را مشخص کرد برخی ویژگی های اسکوترفلزی طرح بن تن دارای جنس فلزی با روکش پلاستیکی ،دارای کمی فنر و دارای پیچ تنظیم فرمان وقابلیت تاشدن دسته با اهرم مخصوص ودربرابر رطوبت مقاوم هستند ودارای دوعدد چرخ بلبرینگ دار وژله ای وقادر به تحمل وزن ۱۲۰ کیلو وقابلیت حمل آسان وبرای رده سنی بالای ۴سال بسیار مناسب می باشند.

لیست قیمت اسکوتر کودک

قیمت انواع مختلف اسکوتر واسکیت با امکانات متفاوت موجود است،هر اسکوتر واسکیت بسته به نوع دستی وبرقی بودن آن داری قیمت های مختلفی است اسکوتر واسکیت بامارک ها ومدل ها ورنگ های مختلف همراه برعکس درسایت دیجی کالا قابل مشاهده است شما با مشاهده سایت میتوانید انواع مدل ها وکاربرد اسکوتر واسکیت ها رابررسی کنید وبسته به هزینه خود به صورت اینترنتی سفارش دهید .
جهت آگاهی ازلیست دقیق قیمت ها میتوانید به سایت مادر تابان تویز مراجعه کرده وقیمت به روز محصولات را دریافت کنید.

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من