لیست قیمت عمده محصولات تفنگ بازی و جنگی

لیست قیمت محصولات

تفنگ تیرانداز 12000 کار و اندیشه (100)

شناسه 1218
گرید A
قیمت پایه:
۱۵۸,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱۵۰,۱۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱۴۲,۲۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۰۰ عدد
۱۵۸,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

ست تپانچه پلیس 1 تفنگه 300283 اسپادان (32)

شناسه 719
گرید B
قیمت پایه:
۹۹۸,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹۴۸,۱۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۸۹۸,۲۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۳۲ عدد
۹۹۸,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تفنگ آبپاش بزرگ تسما (50)

شناسه 1478
گرید A
قیمت پایه:
۵۸۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۵۱,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۲۲,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۵۰ عدد
۵۸۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

آرپیجی کیفی آتا (42)

شناسه 488
گرید B
قیمت پایه:
۶۳۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۹۸,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۶۷,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴۲ عدد
۶۳۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تفنگ یوزی باطری خور جعبه ای آوا (36)

شناسه 244
گرید A
قیمت پایه:
۱,۳۹۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۳۲۰,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۲۵۱,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۳۶ عدد
۱,۳۹۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تیر کمان با دارت روکارتی بزرگ کاوش (15)

شناسه 1320
گرید A
قیمت پایه:
۱,۶۹۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۶۰۵,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۵۲۱,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۵ عدد
۱,۶۹۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تیر کمان با دارت روکارتی متوسط کاوش (15)

شناسه 1321
گرید A
قیمت پایه:
۱,۱۱۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۰۵۴,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۹۹۹,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۵ عدد
۱,۱۱۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

خنجر کماندو آتا (80)

شناسه 213
گرید B
قیمت پایه:
۲۹۷,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲۸۲,۱۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲۶۷,۳۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۸۰ عدد
۲۹۷,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

ست لاکپشت نینجا آتا (18)

شناسه 546
گرید B
قیمت پایه:
۱,۴۹۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۴۱۵,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۳۴۱,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۸ عدد
۱,۴۹۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

ست تفنگ ام 16 300289 اسپادان (28)

شناسه 1368
گرید A
قیمت پایه:
۱,۰۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹۹۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۹۴۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲۸ عدد
۱,۰۵۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تفنگ باتری خور با دستبند و بیسیم3500/3 آوا(18)

شناسه 1364
گرید A
قیمت پایه:
۱,۸۱۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۷۱۹,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۶۲۹,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۸ عدد
۱,۸۱۰,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

مسلسل 3 تکه آتا (60)

شناسه 340
گرید B
قیمت پایه:
۴۵۲,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۲۹,۴۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۰۶,۸۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶۰ عدد
۴۵۲,۰۰۰ ریال

راهنما

عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

شمشیر بازی و وسایل رزمی کودک (19)

تیر و کمان (13)

تفنگ ساچمه‌ای (1)

تفنگ ترقه ای (5)

تفنگ پرتابی (30)

تفنگ باتری خور (7)

اسباب بازی تفنگ

در میان بازی هایی که وجود دارد تفنگ بازی از محبوبیت بیشتری برخوردار است و کودکان علاقه خاصی به بازی با تفگ دارند . تفنگ هایی که طراحی می شود و در بازار موجود هستند در اکثر مواقع بی خطر و بی ضرر هستند و آسیبی به کودک نمی رساند . والدین باید توجه کنند که این اسباب بازی تفنگ را متناسب با سن کودکان شان برایشان تهیه و خریداری کنند . تفنگ بازی موجب بروز خلاقیت در کودک شده وکودکان را به افراد خلاق و توانمند تبدیل می کند . والدین برای خرید تفنگ اسباب بازی برای کودکشان باید رده سنی ، مکانیزم پرتاب تیر و کنترل کودکشان در هنگام کنترل کردن احساساتش توجه لازم را به کار گیرند.

تفنگ کودک

آدمی از اوایل زندگی به احساس پیروزی گرایش دارد و با بازی کودکانه مثل تفنگ بازی ، خود را بروز می دهد و نمایان می کند وهمین احساس موجب این می شود که کودک به اسباب بازی تفگ علاقه پیدا کند . مورد خوبی که وجود دارد این است که اکثر اسباب بازی تفنگ کودک بی خطر و همچنین جذاب هستند در نتیجه کودک با بازی با تفگ کودک لحظات شیرین و قشنگی برای خودش رغم می زند .
مدل های تفنگ کودک به دو دسته پلاستیکی و فلزی تقسیم می شود که تنفگ پلاستیکی توصیه شده برای کودکان و تفنگ فلزی به خاطر اینکه شباهت زیادی با تفنگ های واقعی دارد، مناسب برای بچه های بزرگتر است . تفنگ کودک تنوع زیادی دارند : برخی از این تفنگ ها قابلیت تیر اندازی دارند،برخی دیگر به صورت موزیکال یا آب پاش دسته بندی می شود . جنس تیر هایی که برای تفنگ کودک در نظر گرفته شده ممکن است از تیر های فومی تا تیر های ترقه ای متفاوت باشد . در کنار تفنگ کودک در برخی مدل ها ممکن است لوازم جانبی متفاوتی مانند تیر بار ، نارنجک پلاستیکی و … قرار بگیرند .

کلت اسباب بازی

در اسباب بازی فروشی ها تفنگ هایی به چشم می خورند که بدنه ای فلزی، بسیار مستحکم و بسیار با کیفیتی دارند . فرزند شما با در اختیار داشتن تفنگ هایی مانند تفنگ کلت ترقه ای عمیقا احساس می کند یک تفنگ واقعی را به همراهش دارد . تفنگ کلت ترقه ای به صورت ترقه ای صدا می دهد . کودک با در اختیار داشتن این وسیله احساس بزرگی و قوی بودن می کند و حس مستقل بودن در او ایجاد می شود .

اسباب بازی تفنگ کلاش

این مدل تفنگ اسباب بازی یک تفنگ شکاری محسوب می شود . مکانیزم های اسباب بازی تفنگ کلاش به صورت بادی،الکتریکی و ساده می باشد . از امکانات این تفنگ می توان به تیراندازی آن اشاره کرد . اسباب بازی تفنگ کلاش مناسب برای رده سنی کودک و نوجوان می باشد .

اسباب بازی تفنگ ایرانی

اسباب بازی تفنگ از دسته اسباب بازی هایی است که بیشتر طرفداران آن را کودکان پسر تشکیل می دهد . اسباب بازی تفنگ یا اصطلاحا تفگ بازی محبوبیت ویژه ای نزد کودکان پسر دارد و همین موضوع باعث شده است که در دسته اسباب بازی های پر فروش قرار بگیرد .
از آثار مثبت اسباب بازی تفنگ شامل مواردی مثل ابراز خشم ، آشکار ساختن احساسات ، تخلیه کودک ، احساس سبکی و آرامش است .
از آثار مثبت دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که کودک با بازی با اسباب بازی تفنگ یا اصطلاحا تفنگ بازی یاد می گیرید از دین و میهن اش در برابر دشمن دفاع کند و روحیه جنگجویی در کودک پروش می یابد .
اسباب بازی تفنگ انواع و مدل های مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد . پیشنهاد ما به شما خرید اسباب بازی تفنگ ایرانی برای کودک دلبندتان است که شما والدین عزیز با خرید اسباب بازی تفنگ ایرانی هم باعث شادی فرزندتان خواهید شد و هم از تولید داخلی حمایت خواهید کرد . شما والدین عزیز می توانید انواع تفنگ اسباب بازی را در قالب رنگ بندی ها و قابلیت های مختلف برای کودکتان تهیه کنید تا کودک عزیز شما از آن لذت ببرد و احساس خرسندی داشته باشد .

تفنگ اسباب بازی پسرانه

یکی از ویژگی های کودکان پر انرژی بودنشان است . یکی از اسباب بازی هایی که باعث تخلیه انرژی کودکان می شود تفنگ اسباب بازی پسرانه است . کودکان به خصوص پسر ها به وسیله بازی با تفنگ اسباب بازی یاد می گیرند که در شرایط بحرانی چطور و چگونه از خودشان دفاع کنند و همچنین این کودکان پسر با بازی با تفنگ اسباب بازی پسرانه افراد مستقل ای به بار می آیند که در آینده این پسران مستقل بودنشان نقش بسیار مهم و اساسی به خصوص در تشکیل خانواده را ایفا می کند .

اسباب بازی تفنگ ارزان

یکی از اسباب بازی های مورد علاقه کودکان اسباب بازی تفنگ یا همان تفنگ بازی است . والدین باید با توجه به درخواست کودکانشان برایشان اسباب بازی تفنگ با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب یا ارزان تهیه کنند تا هم کودکان از آن لذت ببرند و هم برای والدین مقرون به صرفه باشد .

اسباب بازی تفنگ پلیسی

دنیای کودکی دنیای بسیار شیرین و جذابی است ، در این دوره کودکان شبیه سازی را امری عادی و طبیعی می دانند همین دلیل باعث شده است که اسباب بازی تفنگ پلیسی از بازی های مورد علاقه کودکان محسوب شود .نحوه کار و استفاده هر یک از این اسباب بازی های تفنگ پلیسی باهم تفاوت دارد برای مثال بعضی از این تفنگ های اسباب بازی توپ پرتاب می کنند ، بعضی ترقه که در اسباب بازی تفنگ پلیسی به کار برده می شود که شباهت زیادی به تفنگ های دنیای واقعی دارند و همچنین ممکن است بعضی از تفنگ های اسباب بازی به شکل آبپاش باشند. تفنگ اسباب بازی پلیسی انواع مختلف و متفاوتی را شامل می شود که در رنگ بندی ها با قابلیت های مختلف است . شما والدین عزیز می توانید با توجه به سلیقه خود و کودکتان این اسباب بازی تفنگ پلیسی را در فروشگاه های آنلاین و آفلاین برای فرزندتان تهیه کنید.
اسباب بازی تفنگ پلیسی در اکثر مواقع از جنس پلاستیکی است و این موضوع باعث شده که کودک هنگام بازی با این وسیله احساس راحتی و سبکی داشته باشد .

اسباب بازی تفنگ پلاستیکی :

از وسایلی که باعث سرگرمی کودکان می شود اسباب بازی تفنگ پلاستیکی است . تفنگ های اسباب بازی ، تیر های خطرناک و برنده ندارند بنابرین آسیبی به کودک نمی رساند . بدنه این تفنگ های اسباب بازی از جنس پلاستیک است با عمر بادوام تا کودکان بتوانند به مدت چندین سال با آن بازی کنند و لذت ببرند .

خرید انواع تفنگ اسباب بازی :

والدین می توانند برای کودکانشان بسته به سلیقه خود برای کودکشان تفنگ اسباب بازی تهیه کنند. ما می خواهیم به برخی از این تفنگ های اسباب بازی اشاره کنیم .

تفنگ بادی :

تفنگ بادی برای رده سنی نوجوان و بزرگسال مناسب است . از میان مدل های تفنگ اسباب بازی ، بادی که محبوبیت زیادی بین افراد دارد میتوانیم به مدل وینچستر اشاره کنیم.

تفنگ آبپاش:

تفنگ آبپاش از محصولات بی خطر و فانتزی هست که برای کودکان خردسال ساخته و طراحی شده اند. تفنگ آبپاش قابلیت تیر اندازی ندارد و همچنین برخی از تفنگ های آبپاش قابلیت ساخت حباب را دارند .
تفنگ موزیکال : تفنگ موزیکال به شدت شبیه به تفنگ بادی است که کودک به محض این که ماشه تفنگ موزیکال را فشار دهد صدای رگباری مسلسل پخش می شود . تفنگ موزیکال قابلیت پرتاب تیر را ندارد و برای کودک کاملا بی خطر است .

تفنگ الکتریکی :

تفنگ الکتریکی به دو دسته باتری دار و بدون باتری تقسیم می شود . تیر اندازی این تفنگ به شکل الکتریکی است و والدین تفنگ های الکتریکی را می توانند برای فرزندانشان در مدل های شکاری ، بادی و مسلسل تهیه کنند .

تفنگ اسنایپر :

محبوب ترین تفنگ اسباب بازی در میان نوجوانان و بزرگسالان تفنگ اسنایپر است . تفنگ اسنایپر به علت داشتن تجهیزاتی مانند خشاب، عینک محافظ، دوربین، صدا خفه کن و سایر امکانات دیگر از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است .

اسباب بازی تفنگ تیربار

این اسباب بازی مناسب برای رده سنی سه به بالا می باشد . از هدف های مهم این اسباب بازی می توان به پرورش حواس پنج گانه اشاره کرد . اسباب بازی تفنگ تیربار برای کودکان پسر مناسب می باشد . منبع تغذیه اسباب بازی تفنگ تیربار باطری است که از آن استفاده می شود .

اسباب بازی تفنگ تیر دار

اسباب بازی تفنگ تیر دار کاملا برای کودکان بی خطر است . این اسباب بازی قادر به پرت کردن تیر های ژله ای و تیر های اسفنجی است . اسباب بازی تفنگ تیر دار نیازی به باتری ندارد و کودک می تواند هر چند بار که می خواهد تفنگ اش را مسلح کند . این تفنگ مناسب برای رده سنی چهار به بالا است که کودک از سن چهار سال به بعد می تواند تفگ اش را مسلح کند و با آن بازی کند.

اسباب بازی تفنگ توپی:

این تفنگ اسباب بازی یک تفنگ با بدنه پلاستیکی است و تیر های آن از جنس پلاستیک فشرده و به شکل توپ است . تیر های تفنگ توپی به رنگ های مختلف تقسیم می شود . اسباب بازی تفنگ توپی یک اسباب بازی تفنگ بی خطر برای کودکان محسوب می شود .

اسباب بازی تفنگی جدید

اسباب بازی های تفنگی انواع متفاوتی دارد که ما به بعضی از آن ها اشاره خواهیم کرد .

تفنگ ایرسافت گان :

تفنگ ایر سافت گان از قدیمی ترین اسباب بازی های موجود در بازار ایران محسوب می شود . تفنگ ایر سافت گان یک تفنگ بادی است و تیر های این تفنگ به شکل تیر های ساچمه ای می باشد . تفنگ ایر سافت گان مناسب برای کودکان نمی باشد به علت آنکه قدرت پرتاب تیر های این سلاح بسیار زیاد است . توصیه ما به شما این است بیشتر از پنج تیر به صورت همزمان در خشاب تفنگ ایر سافت گان قرار ندهید .

تفنگ گلدن گان :

تفنگ گلدن گان یک تفنگ بادی است که مناسب برای رده سنی نوجوان است . قابلیت پرتاب تیر در تفنگ ایر سافت گان به شکل تیر های فومی می باشد . تفنگ ایر سافت گان از قیمت های خوب و ارزانی بر خوردار است که والدین می توانند این وسیله را برای فرزندانشان تهیه کنند . این تفنگ در رنگ بندی قرمز، زرد و مشکی موجود است که والدین با توجه به سلیقه شان برای فرزندانشان می توانند این تفنگ را در فروشگاه به صورت حضوری یا به صورت آنلاین خریداری کنند .

تفنگ ایکس شات:

تفنگ ایکس شات یک تفنگ بادی با تیر های فومی است . از قابلیت های تفنگ ایکس شات پرتاب تیر تا 24 متر می باشد . تفنگ ایکس شات از قیمت بالایی برخوردار است و در فروشگاه های مختلف می توانید آن را تهیه کنید .
تفنگ آبپاش فایرمن: مکانیزم تفنگ فایرمن به صورت آبپاش می باشد و تیر آن آب می باشد . کودکان در فصل تابستان می توانند از این تفنگ استفاده کنند که باعث خنکی کودکان در گرما می شود. این تفنگ آبپاش شامل تجهیزاتی مانند تفنگ ، کلاه و پمپ آب می باشد . کلاه این محصول شامل یک شیشه محافظ دار می باشد که به هنگام بازی با این وسیله باعث می شود از چشمان کودک محافظت شود .

کلت اسباب بازی پلاستیکی

کلت اسباب بازی پلاستیکی ، اسباب بازی ماسبی برای کودک و نوجوان در زمان استراحتشان می باشد . این تفنگ یک تفنگ بادی با تیر ساچمه پلاستیکی می باشد . این اسباب بازی هیچ آسیبی به کودک نمی رساند و هدیه مناسبی برای عزیزان شما می باشد .

کلت اسباب بازی شبیه واقعی

کلت فلزی ساچمه ای شباهت بسیار زیادی به کلت واقعی دارد و کودک با استفاده از این کلت احساس می کند یک کلت واقعی را در دست دارد . کلت اسباب بازی فلزی بیشترین محبوبیت را در میان کودکان و نوجوان دارد . والدین برای خرید کلت فلزی ساچمه ای می توانند بهترین و با کیفیت ترین کلت را در فروشگاه های اسباب بازی برای فرزندانشان خریداری کنند.

تفنگ اسباب بازی تک تیر انداز

تفنگ اسباب بازی تک تیر انداز یک وسیله بی خطر برای کودکان می باشد و آسیبی به کودک وارد نمی کند. در این تفنگ هیچ تیری شلیک نخواهد شد و تنها نور لیزر و صدای تیر اندازی قابل مشاهده و قابل شنیدن است . اسباب بازی تک تیر اندار دارای یک بند است که به تفنگ متصل است و کودک به هنگام استفاده از این بازی می تواند آن را روی شانه هایش آویزان کند . این تفنگ منبع تغذیه اش باتری است و مناسب برای رده سنی خردسال،کودک و نوجوان می باشد .

تفنگ اسباب بازی چاقو دار

والدین هنگام خرید اسباب بازی برای فرزندانشان می توانند تفنگ اسباب بازی چاقو دار را تهیه کنند . این اسباب بازی باعث تقویت خلاقیت کودک شده و کودکان به خصوص پسر ها به وسیله بازی با این اسباب بازی یاد میگیرند در برابر دشمن چگونه از خود و اطرافیانشان محافظت کنند و احساس ترس کودک را از بین می برد.

تفنگ اسباب بازی مسلسل

کودکان با بازی با تفنگ اسباب بازی مسلسل هیچ فرصتی به دشمنانشان نمی دهند و تمام تلاش خودشان را می کنند تا خود را پیروز میدان کنند . تیر های تفنگ اسباب بازی مسلسل به شکل ژله ای در آمده تا خطری برای کودکان نداشته باشد . تفنگ اسباب بازی مسلسل ماسب برای کودکان با رده سنی چهارده سال به بالا می باشد . کودکان می توانند تیر های ژله ای را داخل خشاب این تفگ قرار دهند و آماده برای تیر اندازی بشوند و از بازی با این وسیله لذت ببرند .

اسباب بازی اسلحه شکاری

در سنین کودکی بازی کردن از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید اسباب بازی ای که کودک از آن استفاده می کند آسیبی به کودک وارد کند . یکی از این مدل اسباب بازی ها اسباب بازی اسلحه شکاری است که هیچ خطری برای کودک ندارد . اسباب بازی اسلحه شکاری مناسب برای رده سنی 3 تا 7 سال می باشد . این اسباب بازی باعث می شود کودک احساس داشتن یک اسلحه شکاری واقعی را داشته باشد . بهتر است هنگام خرید این اسباب بازی به جنس این وسیله توجه کنید . سعی کنید اسباب بازی اسلحه شکاری را از جنس پلاستیک فشرده تهیه کنید به علت آنکه این وسیله در هنگام رها شدن از دست کودک آسیبی به وسیله وارد نمی شود و وسیله سلامت فیزیکی اش را حفظ می کند .

خرید هفت تیر اسباب بازی

مکانیزم استفاده شده در هفت تیر از نوع ترقه ای است . این وسیله مناسب برای رده سنی کودکان سه سال به بالا می باشد . روکش دسته هفت تیر اسبا بازی از جنس پلاستیکی است . هفت تیر هدیه بسیار ماسبی برای فرزند شما می باشد و حس کودک قوی بودن و اعتماد به نفس را در کودک شما تقویت می کند.

اسباب بازی کلاشین کف

بازی با اسباب بازی کلاشین کف باعث می شود کودک بر ترس اش غلبه کند ، احساس نجات همنوع را داشته باشد و خلاقیت اش افزایش پیدا کند. تیر های اسباب بازی کلاشین کف از جنس پلاستیکی است و خطری برای کودک ندارد . اسباب بازی کلاشین کف ویژگی هایی مانند خشاب نور دار ، نور لیزر هدف گیری و صدای شلیک را دارا می باشد .

Instagram Logo Small TabanToys.com
Telegram Logo Small TabanToys.com
Logo Rubika App TabanToys.com
Phone Logo Small TabanToys.com
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

محصولات
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من