لیست قیمت محصولات دارت و بارفیکس

لیست قیمت محصولات

دارت سوزنی بزرگ 17 اینچ

قیمت پایه:
۱,۰۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۰۰۹,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۹۵۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴۰ عدد
۱,۰۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

دارت سوزنی کوچک 12 اینچ

قیمت پایه:
۵۲۷,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۰۰,۶۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۷۴,۳۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۵۲۷,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

دارت مغناطیسی کوچک 12 اینچ

قیمت پایه:
۵۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۳۴,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۰۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶۰ عدد
۵۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

دارت سوزنی متوسط 15 اینچ

قیمت پایه:
۷۹۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۷۵۰,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۷۱۱,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۵۲ عدد
۷۹۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

دارت مغناطیسی بزرگ 17 اینچ

قیمت پایه:
۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۸۰۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۷۱۰,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۵ عدد
۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

میله بارفیکس 3 لول اسپادان

قیمت پایه:
۱,۷۱۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۶۲۶,۸۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۵۴۱,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۱,۷۱۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

بارفیکس بلند قلاب دار 90 سانت

قیمت پایه:
۷۴۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۷۰۳,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۶۶۶,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۵ عدد
۷۴۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تیر دارت مغناطیسی 3 عددی

قیمت پایه:
۴۴۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۲۲,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۰۰,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶۴ عدد
۴۴۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

تیر دارت سوزنی حرفه ای 3 عددی

قیمت پایه:
۳۳۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳۱۷,۰۶۳ ریال
قیمت سطح ۲:
۳۰۰,۳۷۵ ریال
تعداد در کارتن:
۴۸ عدد
۳۳۳,۷۵۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

دارت مغناطیسی متوسط 15 اینچ

قیمت پایه:
۶۵۲,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۶۱۹,۴۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۸۶,۸۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۳۵ عدد
۶۵۲,۰۰۰ ریال

بارفیکس بلند ساده 90 سانت

قیمت پایه:
۶۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۶۱۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۸۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۵ عدد
۶۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

بارفیکس متوسط قلاب دار 80 سانت

قیمت پایه:
۸۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۸۰۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۷۶۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۵ عدد
۸۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
ثبت سفارشتعداد : 1

خرید دارت و بارفیکس

دارت از آن دسته ورزش هایی است که توانسته است در میان مردم بسیار محبوب واقع شود به همین دلیل هم روز به روز بر تنوع این محصولات افزوده می شود و نمونه های مختلفی از آنها در بازارهای فروش موجود است ما در این مطلب در رابطه با انواع دارت، قیمت، ویژگی ها و سایر موارد سخن خواهیم گفت اگر قصد خرید دارت را دارید همراهی شما در این مطلب با ما ضروری و لازم است و از این طریق خواهید توانست به اطلاعات مفیدی دست یابید و در نهایت با آگاهی به خرید اقدام کنید.
موضوع دیگری که قصد سخن گفتن در رابطه با آن را داریم، بارفیکس است برای افرادی که اهل ورزش و بدن سازی هستند بارفیکس و میله ی بارفیکس نامی آشناست، چرا که بارفیکس برای یک ورزشکار بسیار لازم است و سبب ورزیده شدن بدم تو خواهد شد، ما سعی کردیم در این مطلب در رابطه با این موضوع اطلاعات کاربردی را بیان کنیم پس ما را همراهی نمایید تا بتوانید با بارفیکس و دارت آشنا شوید.

دارت مغناطیسی

یکی از ورزش هایی که شاید در نگاه اول ساده به نظر آید، ولی به تمرکز بالایی نیاز دارد، دارت است.
این ورزش هر روز از محبوبیت بیشتری نسبت به قبل برخوردار می شود و همانگونه که پیش تر بیان کردیم علت آنکه تولیدکنندگان اقدام به نمونه های مختلفی از این محصول نموده اند نیز همین است این که بتوانند پاسخگوی نیازهای مختلف مردم شوند .
یکی از مدل دارت های تولید شده، دارت مغناطیسیی است، دارت مغناطیسی بهترین گزینه برای انتخاب است از این محصول برای مسابقات رسمی نیز استفاده می شود، پشت این محصول راهنمایی برای نصب آن قرار داده شده است که شما با مطالعه ی آن خواهید توانست آن را نصب نمایید.
دارت مغناطیسی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می توان اینگونه بیان کرد که دقیقا همان چیزی است که شما از یک دارت خوب انتظارش را دارید و به خوبی از پس نیاز و انتظار شما بر خواهد آمد.
در کشور ما تولیدی های بسیاری مشغول به کار هستند که اقدام به تولید انواع دارت نموده اند و باید بیان کرد که محصولات تولیدی کشور ما در جهان بسیار محبوب هستند و طرفداران بسیاری را نیز دارند، چرا که تولیدکنندگان داخلی این محصولات را متناسب با استانداردهای جهانی تولید می کنند و تمامی نکات را در فرآیند تولید آنها رعایت می کنند.
به همین علت است که یکی از صادرکنندگان انواع دارت به کشورهای دیگر ، کشور ماست و باید بیان کرد که محصولات تولیدی ما در جهان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
به طور کلی باید بیان کرد که دارت مغناطیسی در میان سایر نمونه ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است و فروش قابل توجهی نیز دارد و ما انتخاب آن را به شما خریداران محترم پیشنهاد می کنیم.

دارت مغناطیسی کوچک سایز 12 مدل دلفین – تابان تویز دارت مغناطیسی کوچک سایز 12
دارت آهنربایی

یکی دیگه از نمونه دارت های موجود در بازار فروش، دارت آهنربایی است که این مدل دارت نیز طرفداران خاص خود را دارد.
از این نوع دارت برای مسابقات و حتی در منزل برای سرگرمی و تفریح خانواده میتوان استفاده کرد، دارت آهنربایی کیفیت بسیار بالایی دارد و قطعا گزینه ی مناسبی برای انتخاب شما خریداران محترم خواهد بود.
از نظر طرح و رنگ و ..‌. دارت آهنربایی با دیگر نمونه مدل ها یعنی دارد مغناطیسی و دارت سوزنی تفاوت چندانی ندارد.
در بازار دارد های آهنی با تنوع بالایی موجود هستند و بنابراین دست شما در انتخاب باز است و خواهید توانست نمونه ی دلخواه خود را در میان سایر نمونه های موجود انتخاب نمایید.

خرید و قیمت دارت سوزنی | ترب
دارت سوزنی

همانطور که مشاهده می کنید، تنوع مدل های دارت بسیار بالا است و یکی دیگر از آنها دارت سوزنی است.
دارت سوزنی نیز مانند مدل های دیگر متشکل از یک تخته ی دارت و شش عدد سوزن در دو رنگ متفاوت است و علت این تفاوت رنگ نیز این است که به هنگام بازی قابل تشخیص باشند.
دارت سوزنی نیز با مدل های دیگر تفاوت چندانی ندارد و از نظر ظاهر اولیه و تخته ی دارت و… همگی مشابه هستند و تفاوت آنها به طور کلی بسیار جزئی است.
دارت سوزنی هم انتخاب مناسبی برای خرید خواهد بود و سبب رضایت شما خریداران محترم خواهد شد.دارت سوزنی بزرگ سایز 17 – تابان تویز دارت سوزنی بزرگ سایز 17 دلفین

بازی دارت

کمتر کسی است که این روزها ورزش دارت را نشناسد این ورزش در ظاهر بسیار ساده و ابتدایی به نظر می رسد اما درواقع اینطور نیست و باید بیان کرد ورزش دارت به تمرکز ذهنی بسیاری احتیاج دارد، و زدن به هدف کار هر کسی نیست.
دارت با توجه به آن که احتیاج فراوانی به صرف انرژی ندارد در میان افراد میانسال نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است و همواره ورزش دارت برای آنها محبوب است.
دارت انتخاب بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی است که دچار حواس پرتی و… هستند این ورزش از آنجایی که ذهن و فکر فرد را درگیر خود می کند خواهد توانست به بهبود فرد کمک کند.
دارت مدل های متنوع خود را دارد شما خواهید توانست مدلی از آن را که احساس می کنید برای شما مناسب تر است را انتخاب نمایید، به هنگام خرید به کیفیت تخته ی دارت خود دقت نمایید چرا که نمونه های تقلبی و بی کیفیت از این محصولات در بازار موجود است و لازم است که شما با دقت فراوان به خرید محصول اقدام نمایید.

دارت مغناطیسی کوچک سایز 12 مدل دلفین – تابان تویز دارت مغناطیسی کوچک سایز 12
خرید عمده دارت

خرید همواره موضوعی مهم است، چرا که هرگونه اشتباه سبب می شود شما خرید نامناسبی را داشته باشید و به دنبال آن خود را سرزنش نمایید، حال تصور کنید که شما قصد خرید عمده ی محصولی را داشته باشید در اینجا اهمیت موضوع دو چندان خواهد شد و لازم است که بیش از پیش در خرید خود توجه و دقت نمایید تا بتوانید به درستی اقدام به خرید کنید.
دارت ، از آن دسته وسایل های ورزشی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و همچنین طرفدارن بسیار بالایی نیز دارد و به همین سبب خرید عمده دارت نه تنها زیان بار نخواهد بود بلکه سبب کسب سود برای شما خریداران محترم خواهد شد.
امکان خرید عمده دارت با روش های مختلف تلفنی و خرید از طریق سایت تابان تویز برای شما خریداران عمده فراهم است شما می توانید به راحتی قینا ها را در سایت مشاهده نمایید و خرید خود را نهایی کنید.

میل بارفیکس

میل بارفیکس ابزاری است که از آن برای ورزش و بدنسازی استفاده می شود.
این روزها ورزش در زندگی مردم جایگاه اساسی پیدا کرده است و همواره مردم برای سلامت جسم و روح خود ورزش می کنند.
حرکات ورزشی مختلفی برای سلامتی جسم وجود دارد که یکی از آنها بارفیکس است.
بارفیکس در میان مردم از طرفداران بیشتری برخوردار است و علت آن نیز تاثیر بسیار بارفیکس بر بدن فرد ورزش کننده است.
این ورزش بر روی عضلات مختلف بدن اثر می گذارد و به همین منظور و سبب می شود که بدن شکل مناسبی به خود بگیرد، افرادی که به دنبال آب کردن چربی های بدن خود و بدنسازی هستند، بارفیکس برای آنها بهترین گزینه است و در مدت زمان اندکی خواهند توانست به نتیجه ی مورد نظر خود دست یابند.
بارفیکس ها انواع مختلفی دارند و باید اینگونه لاین کرد که از جنس های مختلف، سایزهای مختلف و ..‌. در بازارهای فروش موجود هستند و فرد مصرف کننده باید نوعی از آن را برای خود انتخاب نماید.
باید بیان کرد که وسیله ی مورد نیاز برای ورزش بارفیکس، میله ژ مخصوص آن است، که فرد باید آن را تهیه نماید، میله ی بارفیکس در نمونه ی خانگی و باشگاهی موجود است بنابراین اگر شما فردی هستید که زمان رفتن به باشگاه را ندارید خواهید توانست به خرید میله بارفیکس خانگی اقدام نمایید و در منزل به انجام این ورزش بپردازید.
محل مناسب برای متصل کردن میله ی بارفیکس خانگی در خانه چهارچوب درها است، البته شما می توانید مانند باشگاه ها شرایط دیگری را هم برای نصب میله ی بارفیکس خود ایجاد کنید، با توجه به اینکه تمام حرکت های ورزشی با میله ی بارفیکس انجام می شود باید به هنگام نصب نهایت دقت را داشته باشد تا با انجام حرکات ورزشی با بارفیکس دچار آسیب نشوید.
همانطور که بیان کردیم میله ی بارفیکس در مدل های خانگی و باشگاهی موجود است که میله بارفیکس خانگی در مدل های تک لول، دو لول و سه لول موجود است، البته این تنوع بیان شده برای میله ی بارفیکس باشگاه نیز وجود دارد.
میله ی بارفیکس بسیار مقاوم است و از آن برای حرکت های مختلف استفاده می شود.
اگر از ما پرسیده شود که یک ورزش را نام ببرید که بسیار برای بدن مناسب است و سبب خوش فرمی بدن می شود، بدون شک پیشنهاد ما بارفیکس خواهد بود چرا که قطعا رضایت شما را در پی خواهد داشت و شما با خرید میله ی بارفیکس و انجام حرکت های این ورزش خواهید توانست به هیکل دلخواه خود برسید.
همچنین لازم به ذکر است که هزینه ی خرید میله ی بارفیکس نیز بسیار بالا نیست، بنابراین شما با صرف هزینه ای مناسب خواهید توانست این وسیله را تهیه نمایید و به ورزش بپردازید، پس اگر قصد شروع ورزش حرفه ای را دارید و زمان مراجعه کردم به باشگاه را ندارید و یا اینکه هزینه ی لازم را ندارید، خرید میله ی بارفیکس همان پیشنهاد طلایی برای شما خواهد بود و شما را به نتیجه ی دلخواهتان خواهند رساند.

بارفیکس بلند

واژه ی بارفیکس را به یک میله می گویند که ااین میله در مدل های فولادی و چوبی موجود است که باید گفت که مدل های فولادی میله ی بارفیکس از محبوبیت و طرفدار بیشتری نسبت به دیگر مدل های این محصول برخوردارهستند.
از میله ی بارفیکس در انجام در حرکات ژیمناستیک و به طور کلی حرکات ورزشی استفاده می کنند.
میله بارفیکس همانطور که پیش تر بیان کردیم در دو نوع خانگی و باشگاهی دارد بنابراین دست شما در انتخاب باز است، تلاش تولیدکنندگان میله ی بارفیکس همواره بر آن است که بتوانند محصولی را با مقاومت بسیار بالا تولید کنند چرا که با این وسیله انواع حرکات آنجام می شود و لازم است که مقاومت بالایی داشته باشد تا بتواند وزن بدن فرد ورزشکار را تحمل نماید.
پس به طورکلی میله ی بارفیکس از جنس آهن با مقاومت بالا، با روکش استیل و یا چوب محکم است.
میله های بارفیکس همچنین از نظر سایزی با یکدیگر تفاوت دارند و این بدان معناست که شما خواهید توانست این محصولات را در سایز مختلف کوتاه و بلند تهیه نمایید، همانطور که در ابتدا بیان شده موضوعی که میخواهیم در رابطه با آن سخن بگوییم، بارفیکس بلند است.
به طور کلی این به فرد ورزشکار مربوط می شود که به خرید بارفیکس میله بلند بپردازد و یا میله کوتاه، و همچنین به حرکات ورزشی که او قصد دارد با آن میله انجام دهد.
بهترین گزینه برای فردی که جای کمی را برای متصل کردن میله ی بارفیکس دارد و برای منظور قصد متصل کردن این میله را به چارچوب دارد، بارفیکس کوتاه است، چرا که سایز بارفیکس کوتاه به گونه ای است که برای چارچوب در و انجام این ورزش در خانه مناسب است.
پس این نیز مورد دیگری است که سبب انتخاب و خرید میله ی بارفیکس بلند و یا میله ی بارفیکس کوتاه می شود.
پس از نظر سایز نیز دست شما خریداران محترم باز است و خواهید توانست، سایزی از آن را که برای شما مناسب تر است را برای خرید خود انتخاب نمایید.

بارفیکس فلزی

در ابتدا و به طور کلی بارفیکس های تولید شده از جنس فلزی بودند و حتی در تعریف بارفیکس هم اینطور بیان می شد که بارفیکس میله ی فلزی است، اما رفته رفته میله های بارفیکس در جنس چوبی و… نیز تهیه و تولید شدند.
بارفیکس فلزی بدون شک اولین پیشنهاد ما به هرکسی است که قصد خرید میله ی بارفیکس را دارد چرا که میزان رضایت آن بسیار بالا است.
بارفیکس فلزی را با فولاد بسیار سخت و محکم تولید می کنند، یکی از ویژگی هایی که همواره در رابطه با میله ی بارفیکس مهم است میزان محکم بودن میله است، در حال حاضر تولیدکنندگان مختلفی در سراسر جهان اقدام به تولید میله های بارفیکس نموده اند که تماما تلاش آنها بر این است که محصولی را با مقاومت و کیفیت بالا تهیه نمایند تا از این طریق رضایت مصرف کنندگان را به دست آورند.
در کشور ما نیز انواع بارفیکس فلزی تولید و به بازار عرضه می شود که باید گفت ما در تولید این ابزار بسیار خوب ظاهر شده این و باکیفیت ترین ها را تولید می کنیم.
به گونه ای که ما صادرکننده انواع ابزارو وسایل ورزشی و در اینجا میله ی بارفیکس هستیم.
شما می توانید میله ی بارفیکس فلزی خود را در خانه و یا در باشگاه متصل کنید و به کمک آن انواع حرکت های ورزشی را انجام دهید که بدون شک از انتخاب میله ی بارفیکس فلزی رضایت خاطر خواهید داشت.

خرید عمده بارفیکس

همانطور که بیان کردیم این روزها بارفیکس در میان مردم از جایگاه خوبی برخوردار شده است و همواره بر طرفداران این ورزش افزوده می شود، به همین منظور نیز بر خریداران آن افزوده می شود.
خرید یک محصول به طور کلی در میزان تک و عمده انجام می گیرد که ما در این مطلب در رابطه با خرید عمده میله ی بارفیکس سخن خواهیم گفت، برای خرید عمده میله ی بارفیکس شما می توانید به صورت مستقیم و غیر مستقیم اقدام نمایید.
ما در تابان تویز تمامیه محصولات را با کمترین قیمت بازار در اختیار شما خریداران عمده قرار می دهیم

قیمت بارفیکس

قیمت میله ی بارفیکس متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند: جنس میله ی بارفیکس، سایز میله ی بارفیکس، میزان مقاومت و کیفیت و..‌.
بنابراین نمی توان قیمت ثابتی را در رابطه با میله ی بارفیکس بیان کرد اما باید گفت که به طور کلی این محصول برای شروع ورزش اگر که شما بودجه ی فراوانی را برای تهیه ی انواع وسایل ورزشی ندارید، گزینه ی مناسبی است.

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من