لیست قیمت محصولات تجهیزات مهدکودک

لیست قیمت محصولات

راکر اسب تعادلی سالین جی تویز

قیمت پایه:
۳,۲۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۰۶۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲,۹۰۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۳,۲۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

صندلی سه کاره نوباوه صندلی غذاخوری راکر بچه

قیمت پایه:
۳,۹۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۷۲۸,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۵۳۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴ عدد
۳,۹۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

راکر الاکلنگی کودک مدل اسب تکتاز

قیمت پایه:
۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲,۷۵۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲,۶۱۰,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴ عدد
۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

صندلی تعادلی راحتی کودک یویو

قیمت پایه:
۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۳۷۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۳۰۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴ عدد
۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

صندلی دوکاره تعادلی بهار

قیمت پایه:
۲,۶۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲,۵۱۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲,۳۸۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴ عدد
۲,۶۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کفپوش حروف لاتین 33cm

قیمت پایه:
۴,۶۱۳,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴,۳۸۲,۳۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۴,۱۵۱,۷۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶ عدد
۴,۶۱۳,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کفپوش فومی میوه‌ها آیفوم

قیمت پایه:
۱,۶۳۸,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۵۵۶,۱۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۴۷۴,۲۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۶ عدد
۱,۶۳۸,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

توپ بسکتبال سایز 5

قیمت پایه:
۶۷۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۶۴۱,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۶۰۷,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۳۶ عدد
۶۷۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سرسره 3 پله سورنا به همراه حلقه بسکتبال

قیمت پایه:
۶,۶۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۶,۳۲۹,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۵,۹۹۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴ عدد
۶,۶۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سرسره 5 پله سارینا به همراه حلقه بسکتبال

قیمت پایه:
۱۱,۰۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱۰,۴۷۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۹,۹۲۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۱۱,۰۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

لگو سطلی سوپر 9003 بریکس 120 قطعه

قیمت پایه:
۵,۱۱۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴,۸۵۶,۸۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۴,۶۰۱,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶ عدد
۵,۱۱۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسباب‌بازی کامیون بزرگ مدل سوپر معدن 130 زرین تویز

قیمت پایه:
۴,۰۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۸۵۹,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۶۵۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۴,۰۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

تجهیزات مهدکودک

کودکانی که در سن فرستاده شدن به مهد کودک هستند، تازه شروع به هیجان ‌زده شدن در مورد مهارت‌ های تحصیلی کرده‌ اند، اما هنوز دوست دارند و باید با انجام دادن و بازی یاد بگیرند. به آنها موادی بدهید که به آن ها اجازه می دهد برای یادگیری در مهدکودک بازی کنند، یاد بگیرند و بسازند. و نیازمند به تجهیزات مهدکودک هستید
مهدکودک باید شامل کلاس های جالب و جذابی باشد که علایق کودکان را گسترش می دهد و یادگیری خلاقیت و آموزش خلاق برای کودکان 6 تا 13 ساله که در مورد جهان کنجکاو هستند را داشته باشد.در مهدکودک کودکان با زیبایی علم و لذت یادگیری آشنا می شوند و کنجکاوی آنها را نسبت به دنیا برانگیخته می شود و در پی آن می توانند علاقه و استعداد خود را پیدا کنند و آن را گسترش بدهند. از طریق بازی افق دید کودکان را گسترش می یابد و درک پدیده ها و توانایی تفکر انتقادی آموزش داده می شود.

تابان تویز منبع فروش انواع تجهیزات مهدکودک

خرید سرسره

اضافه کردن یک سرسره به حیاط خلوت مهدکودک، همان چیزی است که کودکان را به وجد می آورد. سرسره ‌های بازی کودکان به صورت مجموعه ای یا به تنهایی جلوه ‌ای سرگرم‌ کننده به حیاط مهدکودک می دهد. این سرسره ها در مجموعه‌ ای از اندازه ‌ها و سبک‌ های مختلف ارائه می‌شوند، که برای بازی های هیجان‌انگیز کاوشگرهای کوچولو برای چندین سال‌ آینده ایده ‌آل هستند. سرسره ها انواع مختلفی دارند اما یک سرسره ی ساده و کلاسیک معمولاً باعث صرفه جویی در فضا و مقرون به صرفه ترین گزینه برای حیاط خلوت مهدکودک شما است، اما اگر فضای بزرگتری برای این سرسره های جذاب در نظر گرفته اید می توانید از مدل های پیشرفته تر و خلاقانه تر آن استفاده کنید. این سرسره ها در رنگ های شاد و جذاب برای کودکان و با اشکال خلاقانه وجود دارند و شما می توانید به راحتی مدل مناسبی را برای سرگرمی کودکان خود پیدا کنید.

انواع سرسره ها

سرسره های بازی، یکی از رایج ترین انواع تجهیزات زمین بازی هستند. که برای تجهیزات مهدکودک اجزای سرسره نسبتاً استاندارد هستند: از یک نردبان استاندارد و یک سطح شیب دار تشکیل شده اند که کودکان از روی آن به پایین می لغزند. دو نوع روش در ساخت و مونتاژ سرسره وجود دارد که عبارتند از: سرسره های ایستاده که به سایر وسایل زمین بازی متصل نمی شوند و خودشان دارای پایه هستند و سرسره های کامپوزیت که به سایر وسایل زمین بازی متصل می شوند. سرسره ها از نظر ارتفاع متفاوت هستند و معمولاً از فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ساخته می شوند و اغلب برای هماهنگی با سایر تجهیزات زمین بازی رنگ های روشن و شاد دارند. قسمت شیب دار سرسره ها طرح های مختلفی که از انواع شناخته شده ی آن می توان به سرسره های مستقیم، موج دار، مارپیچ، موازی (کنار هم) و تونلی اشاره کرد. سرسره ها هنگامی که در یک زمین بازی ساخته شده با طراحی خوب قرار می گیرند، به عنوان یکی از محبوب ترین جاذبه های زمین بازی برای کودکان به شمار می روند، اما آن ها همچنین دارای تعدادی مزایای عالی دیگر نیز هستند. در اینجا به سه مورد از بزرگترین مزیت های اضافه کردن یک سرسره به اجزای زمین بازی خود اشاره می کنیم.

مزایای سرسره ی بازی کودکان:

به وسیله ی این سرسره ها تعادل و هماهنگی را تقویت کنید: وقتی کودک از سرسره بالا می رود و سپس با موفقیت خود را به سمت پایین می برد، تعادل و مهارت های هماهنگی ارزشمندی ایجاد می کند. به‌ علاوه، این امر، به کودکان کمک می‌ کند تا آگاهی فضایی خود را توسعه دهند، زیرا آن ها باید قضاوت کنند که چه زمانی، زمان مناسبی برای سر خوردن است و چه زمانی باید پاهای خود را پس از رسیدن به انتهای سرسره روی زمین بگذارند.
به وسیله ی این نوع اسباب بازی چالش‌ های فیزیکی سالم را ارائه کنید: بالا رفتن از نردبان بارها و بارها و سر خوردن به پایین سرگرم کننده است، اما کار سختی نیز هست! کودکان با بالا کشیدن و بالا رفتن از پله های نردبان، هم قدرت بالاتنه و هم پایین تنه ی بدن خود را افزایش می دهند. این به معنای افزایش قدرت، ورزش برای قلب و عروقی سالم و حمایت و توسعه عضلاتی بدون چربی است.
می توان با سرسره ها توسعه مهارت های اجتماعی مثبت را تشویق کرد: همه همیشه می خواهند از سرسره استفاده کنند! چرا؟ زیرا آنها بسیار سرگرم کننده هستند! در یک زمین بازی شلوغ، سرسره همیشه بیشترین کانون توجه را دارد، به این معنی که همیشه برای استفاده از آن کمی صبر وجود دارد. وقتی بچه‌ ها با هم بازی می‌ کنند، سرسره یک راه عالی برای پرورش مهارت‌ های اجتماعی مهم مانند بازی مشارکتی، اشتراک ‌گذاری، نوبت گرفتن، و یادگیری صبر و کنار آمدن با مهارت ‌ها و توانایی‌های فیزیکی دیگران است. این مهارت ‌ها با ادامه ی رشد، به صورت غیرمستقیم و ناخودآگاه، تأثیری ماندگار بر تعاملات اجتماعی آن‌ ها خواهند داشت ولی آن ها در زمان بازی تنها چیزی که متوجه می شوند این است که زمان خوبی را سپری می‌ کنند.

خرید تاب برای مهدکودک

اگر صاحب یک مهدکودک هستید،و برای تجهیزات مهدکودک خود به یک ست تاب مطمئناً باید به حیاط خلوت شما اضافه ‌شود که پارک و زمین بازی را به حیاط خود بیاورید. ست های تاب در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند، از تاب های کوچک یک نفره گرفته تا قلعه های بزرگ با روش های مختلف بازی، بنابراین چه یک حیاط کوچک داشته باشید چه یک فضای باز وسیع، مجموعه ای برای کودکان شما در هر رنج سنی ای وجود دارد. هنگام خرید یک ست تاب، باید ویژگی ها، جنس و اندازه آن و همچنین ایمنی و دوام آن را در نظر بگیرید. مهم است که محصولی را پیدا کنید که خوش ساخت و مقاوم باشد و همچنین اگر می خواهید به دنبال یک تاب تاب باشید، باید این تاب بتواند در برابر آب و هوا مقاومت کند، زیرا احتمالاً در تمام طول سال در فضای باز باقی می ماند.
اگر می خواهید بتوانید فضایی امن، سرگرم کننده و مناسب برای ساختن دنیایی از خاطرات همیشگی برای کودکان ایجاد کنید؛ یک تاب که در حیاط مهدکودک نصب شده است، انتخاب هوشمندانه ای است. اگر در حال خرید تاب هستید باید بدانید که انتخاب های زیادی دارید. این تنوع در انتخاب انواع تاب ها به شما کمک می‌ کند تا به بچه ‌ها مکان خوبی برای بازی بدهید که برای سال‌ ها امن و مناسب و لذت بخش باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین انتخاب را با توجه به بودجه و نیازهای خود انجام دهید. برای خرید یک تاب مناسب لازم است که بر اساس گروه سنی خرید کنید و در عین حال به جنبه ‌های مختلفی که برای بچه ‌های کوچک‌تر مناسب تر است تا بچه‌ های بزرگ‌تری که قدرت بدنی بیشتری دارند؛ نگاه کنید. فرقی نمی‌کند مهدکودک شما برای کودکان نوپا باشد یا در آن ترکیبی از سنین مختلف کودکان وجود داشته باشد، تنوع ست های تاب آنقدر زیاد است تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید به دست بیاورید. ابتدا به نوع فضایی که دارید نگاهی بیندازید، اندازه گیری کنید. ست تاب در طیف وسیعی از اندازه ‌ها و پیکربندی‌ ها وجود دارد، به طوری که می‌ توانید مجموعه‌ ای جمع‌ و جور برای حیاط کوچک‌ تر یا یک مجموعه تاب بزرگ ‌تر برای فضای بازی وسیع حیاط خلوت انتخاب کنید.

تابان تویز منبع فروش انواع تجهیزات مهدکودک

صندلی تعادلی برای تجهزات مهد کودک

الاکلنگ‌ها که به نام صندلی تعادلی نیز شناخته می ‌شوند، قطعه ‌ای از تجهیزات تفریحی برای بچه‌ ها هستند، تجهیزاتی که آنقدر شناخته شده است که به عنوان یکی از لوازم اصلی زمین بازی مهدکودک و پارک در نظر گرفته می‌ شود. الاکلنگ از تخته ای بلند و باریک ساخته شده است که در وسط متعادل شده است (معمولاً روی یک میله یا فنر) به طوری که کودک می تواند در هر انتهای آن بنشیند و با لگد زدن از زمین، یکدیگر را به بالا و پایین بفرستند. به همین دلیل، بهتر است آنها روی سطوح نرم مانند خرده چوب، فوم یا ماسه نصب شوند تا خطر آسیب تصادفی بچه ها را کاهش دهند. اکثر مدل ‌ها دارای دسته ‌های تعبیه ‌شده ‌ای هستند که کودکان می‌ توانند هنگام سوار شدن و بالا و پایین رفتن، آن ‌ها را در دست بگیرند و همچنین ممکن است صندلی‌ های پددار یا برآمده نیز داشته باشند. بیشتر الاکلنگ ها همزمان برای دو کودک ساخته می شوند، اگرچه مدل هایی نیز وجود دارند که می توانند چهار نفر روی آن بنشینند و با آن بازی کنند.. الاکلنگ ها می توانند در طیف وسیعی از رنگ ها، شکل ها و طرح ها باشند تا برای کودکان جذاب باشند یا با تم یا ظاهر خاصی مطابقت داشته باشند. اگر می خواهید یک الاکلنگ بخرید تا کودکان مهد با آن بازی کنند، در اینجا باید چند مورد توجه داشته باشید که در ادامه به آن ها می پردازیم:

چه چیزهایی را باید در الاکلنگ و تجهزات مهدکودک در نظر بگیرید؟

مواد: الاکلنگ ‌های سنتی از چوب ساخته می ‌شدند، اما امروزه کمتر رایج هستند، زیرا می ‌توانند تراشه ایجاد کنند و موجب زخمی شدن دست کودکان شوند و همچنین اینکه در برابر باران و بارندگی مقاوم نیستند و از بین می روند. امروزه اکثر مدل های موجود برای خرید، از فلز یا پلاستیک یا شاید ترکیبی از این دو ساخته می شوند. فلز بسیار محکم‌ تر و مطمئن تر است، اما اگر به ‌درستی از آن مراقبت نشود ممکن است زنگ بزند. همچنین ممکن است باعث آسیب دیدگی کودکان در حیاط بازی مهدکودک شود اگر اشتباهاً به آن برخورد کنند. پلاستیک از دوام کمتری نسبت به فلز برخوردار است، اما همچنین برای پوست کودکان شما ملایم ‌تر است، زنگ نمی ‌زند و تمیز کردن آن آسان ‌تر است. اگر یک الاکلنگ پلاستیکی را انتخاب می کنید، به دنبال مدلی از آن باشید که از پلاستیک سنگین ساخته شده باشد که ماندگاری بیشتری داشته باشد و احتمال شکستن آن کمتر باشد. همچنین به دنبال مدل‌ هایی با صندلی‌ ها و دستگیره ‌های لاستیکی یا ارگونومیک باشید تا راحتی و ایمنی بیشتری را برای کودکان در مهدکودک خود فراهم کنید.

تابان تویز منبع فروش انواع تجهیزات مهدکودک
ظرفیت وزنی: مقدار وزنی که یک الاکلنگ می تواند تحمل کند، یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب آن است. حتی اگر مدلی برای نگهداری چهار بچه طراحی شده باشد، اگر چهار بچه با هم از ظرفیت آن بیشتر باشد، باز هم خطر شکستن آن وجود دارد. و الاکلنگ های طراحی شده برای کودکان نوپا بدیهی است که وزن کمتری نسبت به مدل های ساخته شده برای کودکان دبستانی تحمل می کنند. بیشتر الاکلنگ ها ظرفیت وزنی بین 110 تا 450 پوند خواهند داشت. همیشه قبل از خرید، بررسی کنید و ببینید که یک الاکلنگ چقدر وزن می تواند تحمل کند.
میزان فضایی که برای نصب این الاکنگ در اختیار دارید: اگرچه آن ها معمولاً یک قطعه ی ثابت از تجهیزات همه ی زمین های بازی هستند، اما در واقع الاکلنگ هایی برای استفاده در فضای داخلی نیز طراحی شده اند. اگر حیاط خلوت کوچکی دارید یا فضایی در حیاط ندارید، اما هنوز هم می ‌خواهید بچه ‌های مهد کودک بتوانند از یک الاکلنگ در محیط داخل لذت ببرند، می توانید به راحتی به هدف دلخواه خود برسید. مدل‌ هایی که برای فضای داخلی استفاده می شوند معمولاً کوچک‌ تر، فشرده ‌تر و بادوام ‌تر خواهند بود، زیرا مجبور نیستند مانند الاکلنگ‌ های بیرونی در برابر عناصری مانند باران و گرد و غبار و غیره مقاومت کنند. به علاوه آن ها همچنین این مزیت را ارائه می دهند که به فرزندان مهد کودک شما اجازه می دهند هر زمان که بخواهند از سوار شدن بر روی الاکلنگ لذت ببرند، حتی اگر هوا بد باشد یا برای بازی در محیط بیرون هوا خیلی سرد باشد. برخی از مدل ها برای استفاده در هردو فضای باز و داخلی طراحی شده اند که بهترین ها را در هر دو دنیا به شما ارائه می دهد. اینها معمولاً به راحتی قابل حمل هستند و به شما امکان می دهند در صورت نیاز آن ها را بین محیط داخل و حیاط مهدکودک خود حمل کنید.

تابان تویز منبع فروش انواع تجهیزات مهدکودک

بازی فکری مهد کودک

اهمیت بازی های فکری برای کودکان

بازی های فکری به تحریک مغز کمک می کند و باعث می شود کودک شما به روش های خلاقانه و جدید برای حل یک مشکل فکر کند. درست مانند ورزش بدنی، مغز نیز به شکل خاص خود از تحریک برای بهبود در زمینه هایی مانند تفکر تحلیلی، خلاقیت و حل مسئله نیاز دارد. بهترین بخش این است که بچه ها در مقایسه با کتاب خواندن، احتمالاً از ایده یک بازی استقبال می کنند و عموما بازی کردن را از کتاب خواندن بیشتر دوست دارند. از انواع بازی های فکری مناسب کودکان در مهدکودک می توان به سودوکو، لگو، بازی های کارتی استراتژیک و غیره اشاره کرد که بر اساس رنج سنی کودکان باید این بازی ها با آن ها انجام شود.

و یکی از موارد لازم برای تجهیزات مهدکودک است
نکاتی که باید هنگام بازی های فکری با کودک به خاطر بسپارید
کودکان همیشه به بازی های فکری خوب پاسخ نمی دهند. گاهی اوقات آنها فقط می خواهند خوش بگذرانند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام معرفی آن ها با این بازی های فکری به خاطر بسپارید:

1. در رفتار با کودک صبور باشید

کودک ممکن است در اولین حرکت بازی را درک نکند، یا ممکن است بلافاصله بازی را دوست نداشته باشد. در این زمان به او اجازه دهید بازی دیگری انجام دهد و بعد از چند روز آرام آرام بازی فکری جدید را معرفی کنید.

2. شرکت کنندگان بیشتری دریافت کنید

گاهی اوقات، تعداد شرکت کنندگان می تواند کودک را تشویق به انجام یک بازی فکری کند. با مقداری لیموناد و تنقلات، فضایی مفرح ایجاد کنید و بازی را به چندین کودک آموزش دهید.

3. همیشه مشارکت کنید

اگرچه گاهی وسوسه می شوید که بچه ها را برای انجام یک بازی و انجام کار دیگری تنها بگذارید. می توانید هر چند وقت یک بار به آن ها اجازه دهید که به تنهایی بازی کنند، اما اگر به این کار ادامه دهید، ممکن است کودکان علاقه خود را از دست بدهد و بدون اینکه شما بدانید کار دیگری انجام دهند. بنابراین، مطمئن شوید که همیشه مشارکت می کنید.
انجام بازی ‌های تقویت ‌کننده مغز می‌ تواند به بچه ها کمک کند تا مهارت‌ های خود را بدون اینکه واقعاً بدانند در حال یادگیری هستند، بیاموزند و بهبود بخشند. بچه ها از طریق بازی کردن با بازی های فکری خلاق تر می شوند و سعی می کنند راه های مختلفی برای حل یک مشکل پیدا کنند. با انجام این بازی‌ ها، کودکان می‌ تواند بهتر تمرکز کند و شما شاهد پیشرفت قابل توجهی در مهارت ‌های مشاهده ‌ای و استدلال او خواهید بود.
یکی دیگر از راه‌ های تقویت مهارت‌ های کودکان از سنین پایین، اشتراک دادن آن ها در یک دسته از فعالیت های مفید مانند ساخت کاردستی، کتاب، موسیقی و چیزهای شبیه به آن در حول یک موضوع خاص که برای کودکان طراحی شده است، می باشد. این فعالیت‌ ها به تقویت مهارت‌ های مختلف، ازجمله حل مسئله و افزایش قدرت تحلیل تا مهارت‌ های حرکتی درشت کمک می‌ کنند، و همچنین علاقه ی بچه ها را به هنر، کاردستی و خواندن افزایش می ‌دهند. بر اساس یک موضوع منحصر به فرد در هر ماه، کودکان درباره ی موضوعات مختلف چیزهای جدیدی یاد می گیرند، همه این ها در حالی است که سرگرم می شود و خوشحال هستند. رشد مغز و فکر فرزندان در سنین کودکی به خوبی صورت می گیرد. با این حال، اگر کودکان را مجبور به انجام کاری کنید که دوست ندارند، ممکن است تلاشی برای آن انجام ندهند. راه حل در یافتن بازی هایی است که بچه ها به خوبی به آنها پاسخ می دهد و خود را نیز درگیر می کند.

تابان تویز منبع فروش انواع تجهیزات مهدکودک

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من