لیست قیمت محصولات لوازم ورزشی کودک

لیست قیمت محصولات

اسباب‌بازی کامیون بزرگ مدل سوپر معدن 130 زرین تویز

قیمت پایه:
۴,۰۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۸۵۹,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۶۵۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۴,۰۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسکوتر پلاستیکی زرین تویز

قیمت پایه:
۱,۴۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۳۸۹,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۳۱۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۸ عدد
۱,۴۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

تریلی کمرشکن گیگانت 150 کیلویی زرین تویز

قیمت پایه:
۳,۱۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۰۰۴,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۲,۸۴۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶ عدد
۳,۱۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سه چرخه پایی زرین تویز مدل توپی

قیمت پایه:
۳,۳۷۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۲۰۶,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۰۳۷,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۳,۳۷۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کامیون بزرگ حمل زباله زرین تویز

قیمت پایه:
۳,۴۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۲۳۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۰۶۰,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۳,۴۰۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سه چرخه هپی مدل کفشدوزک بیبی لند

قیمت پایه:
۳,۸۴۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۶۴۸,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۴۵۶,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۳,۸۴۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سه چرخه بیبی لند ربات موزیکال با دسته هدایت

قیمت پایه:
۹,۲۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۸,۷۴۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۸,۲۸۰,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۹,۲۰۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کامیون معدن 130 کیلویی هلال

قیمت پایه:
۴,۰۳۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳,۸۳۵,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۶۳۳,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲ عدد
۴,۰۳۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سه چرخه دامبو بی بی لند طرح فیل

قیمت پایه:
۱۱,۱۱۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱۰,۵۵۶,۸۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱۰,۰۰۱,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۱۱,۱۱۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

تاب کودک موزیکال زنبوری

قیمت پایه:
۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۶۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۵۷۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

کیسه بوکس کوچک فراز

قیمت پایه:
۴۲۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۳۹۹,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳۷۸,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۴۲۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سه چرخه دیگو جی تویز مدل Gtoys Digo

قیمت پایه:
۵,۹۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵,۶۲۸,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۵,۳۳۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱ عدد
۵,۹۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

ماشین بزرگ با قابلیت سوار شدن (26)

فوتبال‌دستی (4)

فوتبال و بسکتبال (18)

سه چرخه کودک (37)

دارت و بارفیکس (14)

خرید توپ (23)

اسباب ‌بازی ورزشی

اسباب ‌بازی وسیله‌ای برای بازی کردن کودکان است که به رشد جسمی و ذهنی کودکان کمک زیادی را می‌کند. امروزه مدل‌های گوناگونی از انواع اسباب ‌بازی‌ها برای افزایش رشد و خلاقیت کودکان وجود دارد که اسباب‌ بازی ورزشی یکی از پرطرفدارترین آن‌ها است. اسباب ‌بازی ورزشی، وسیله‌ای است که تاثیر زیادی را در سلامتی بدن و رشد کودکان دارد. در دنیای امروزی و با افزایش امکان دسترسی به گوشی و کامپیوتر، کودکان تمایل زیادی به بازی‌های آنلاین از خود نشان می‌دهند که برای سلامتی و رشد و تکامل ذهنی و جسمی آن‌ها معایب فراوانی را دارد. ‌در این‌ میان باید والدین توجه کودکان را به اسباب‌ بازی‌هایی که برای سلامتی آن‌ها مفید است جلب کنند و علاقه آن‌ها را به بازی با این اسباب ‌بازی‌ها، مثل اسباب ‌بازی ورزشی افزایش دهند. اسباب‌ بازی‌ ورزشی می‌توانند کودکان را به انجام ورزش، تحرک و فعالیت‌های بدنی ترغیب کنند. اسباب ‌بازی ورزشی قادر است که هم سلامتی بدن کودک را تنظیم کنند و هم مهارت‌های حرکتی و ذهنی آن‌ها را افزایش بدهد. همچنین سلامت جسم و روح کودکان را نیز فراهم می‌کند و کودکان را با نشاط و سرزنده می‌کند.

اسباب بازی ورزشی دخترانه

اسباب‌ بازی ورزشی دخترانی بیشتر بر مبنای اصول حرکات ژیمناستیک و کششی و همچنین بازی‌هایی که به فعالیت شدید بدنی نیاز ندارند طراحی و تولید شده‌است. حلقه بسکتبال یکی از اسباب‌ بازی‌های ورزشی مورد علاقه دختران است که به فرم گیری عضلات بدن کودک کمک می‌کند و حرکات کششی آن‌ها را تقویت می‌کند. نوع اسباب ‌بازی حلقه بسکتبال پایه دار برای استفاده کودکان در منازل آپارتمانی بسیار مناسب است و با وجود پايه ای که دارد، نیازی به نصب شدن ندارد و به‌راحتی نیز قابل جابه‌جایی است و لذت شادی را برای کودکان به ارمغان می‌آورد.
توپ ایروبیک نیز یکی از وسایل ورزشی بچه‌گانه دخترانه است که از آن برای تقویت و ماساژ عضلات گردن، کمر و ستون فقرات، پاها و شکم می‌توان استفاده کرد. توپ ایروبیک را می‌توان در ورزش‌هایی مانند پیلوت، یوگا و ورزش‌های هوازی مورد استفاده قرار داد. شما می‌توانید توپ ایروبیک و انواع اسباب ‌بازی ورزشی کودکان را از سایت فروش تابان نویز در رنگ‌بندی‌های متنوع و زیبا و با کیفیت‌های بالا خریداری نمایید.

اسباب بازی ورزشی پسرانه

اسباب‌ بازی ورزشی پسران از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و در زمین‌های فوتبال، بسکتبال و. . . از آن‌ها استفاده میشود و به رشد شخصیتی کودکان کمک زیادی را می‌کند. این در حالی است که ورزش‌های دیگر شاید چنین قدرتی را نداشته باشند. اسکیت برد نوعی اسباب ‌بازی ورزشی جدید است که محبوبیت زیادی را در بین کودکان و نوجوانان دارد، اسکیت برد نه‌ تنها مهارت‌های جسمانی آن‌ها را تقویت می‌کند بلکه موجب تخلیه هیجانات منفی آن‌ها نیز می‌شود. ورزش‌هایی که با استفاده از توپ طراحی و انجام می‌شوند همچون بازی فوتبال، جزو رایج‌ترین و پر طرفدار بازی‌های ورزشی پسرانه است. توپ که ابزار اصلی برای انجام این بازی‌ها است، اهمیت زیادی را در شروع و ادامه بازی دارد و باید سعی کرد که توپی را انتخاب و خریداری کرد که مرغوبیت و کیفیت بالایی را داشته باشد که بتوان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد. برای این منظور شما می‌توانید به سایت اینترنتی تابان نویز که عرضه‌کننده انواع درجه یک اسباب ‌بازی‌های ورزشی پسرانه در طرح و رنگ‌های متنوع است مراجعه کنید و اسباب‌ بازی‌های مورد نیاز برای کودکان خود را خریداری نمایید.

اسباب بازی ورزشی کودک

داشتن تحرک و فعالیت بدنی از مؤلفه‌های مهم جهت رشد جسمی و ذهنی کودکان از. بنابراین استفاده از بعضی از اسباب‌ بازی‌ها که کودکان را به جنب‌وجوش و انجام فعالیت‌های بدنی تشویق می‌کنند، بهترین گزینه برای رشد و تکامل کودکان است. اسباب‌ بازی ورزشی کودک علاوه بر این‌که موجب سرزنده نگه‌داشتن کودکان می‌شوند، می‌توانند موجبات تکامل ذهنی و حرکتی کودکان را نیز سبب بشوند. اسباب‌ بازی ورزشی کودکان باید در ابتدا مورد علاقه کودک باشد و کودک بتواند از بازی کردن با آن‌ها لذت ببرد و سرگرم شود، تا برای دفعات متعدد به سراغ آن‌ها رفته و با آن‌ها بازی کند.
شرایط زندگی امروز به‌گونه‌ای شده‌ است که کودکان اکثر اوقات فراغت خود را باید در خانه بمانند و نمی‌توانند به مدرسه یا باشگاه‌های ورزشی بروند، از اینرو والدین می‌توانند با خرید وسایل ورزشی خانگی برای کودکان خود از سایت‌های معتبر اینترنتی همچون سایت تابان نویز که دارای انواع اسباب ‌بازی‌های خانگی مرغوب و درجه یک در طرح و رنگ‌بندی‌های متنوع و گوناگون است، خریداری نمایند و لذت خریدی راحت و منصفانه را تجربه کنند.

اسباب بازی‌های پر تحرک
امروزه داشتن تحرک بدنی برای کودکان یکی از موارد مهم برای رشد و تکامل کودکان است. از این‌رو والدین باید با خرید اسباب ‌بازی ورزشی کودکانه آن‌ها را به بازی کردن و داشتن فعالیت بدنی تشویق کنند. توپ‌ها جزو یکی از اسباب‌ بازی‌های ورزشی هستند که استفاده از آن‌ها با تحرک و فعالیت بدنی زیادی همراه است. این اسباب‌ بازی در طول تاریخ همواره مورد علاقه کودکان بوده و آن‌ها را از سنین پایین تشویق به انجام فعالیت‌های بدنی همچون دویدن، ایستادن، نشستن، پرتاب کردن و. . . می‌کند. محققان معتقدند کودکانی که در سنین پایین بازی کردن با توپ را شروع می‌کنند، از هوش و توانایی جسمانی بیشتری نسبت‌ به سایر کودکان برخوردار هستند. همچنین قدرت تمرکز و تفکر بیشتری را نسبت‌ به همسالان خود دارند، ، چرا که توپ‌ بازی موجب هماهنگی ناخودآگاه میان دست، چشم، پا و ذهن کودک می‌شود.

اسباب‌ بازی‌های حرکتی

انجام فعالیت‌های بدنی منظم یکی از عوامل جهت افزایش سلامت و یادگیری کودکان به شمار می‌آید. اما زندگی‌های مدرن امروزی کودکان را از جنب‌وجوش و تحرک باز می‌دارد، والدین برای رفع این مشکل باید اسباب ‌بازی‌های ورزشی که کودکان را به تحرک و فعالیت تشویق می‌کنند را تهیه نمایند. باید بدانیم که اسباب ‌بازی‌های ورزشی فواید زیادی را برای کودکان به‌همراه دارند که عبارت‌اند از:
1_ به سلامت بدن کودکان می‌کند و عضلات و ماهیچه‌های بدن آنان را تقویت می‌کند
2_ مهارت‌های اجتماعی و مشارکت‌های جمعی کودکان را افزایش می‌دهد
3_ به کاهش استرس و از بین رفتن رفتارهای تهاجمی کودک کمک شایانی را می‌کند
4_ وضعیت جسمی و روحی کودک را بهبود می‌بخشد و اعتماد به نفس کودکان را افزایش می‌دهد

لوازم ورزشی کودک

استفاده از لوازم ورزشی بچه‌ گانه در سنین کودکی علاوه‌ بر این‌که باعث رشد جسمانی در کودکان می‌شود ، عضلات بدن آن‌ها را نیز تقویت می‌کند و در رشد شخصیت اجتماعی آن‌ها تأثیرات مثبتی را می‌گذرد. ورزش و استفاده از لوازم ورزشی برای کودکان می‌تواند عامل تاثیرگذاری برای تقویت مهارت‌های ذهنی کودکان باشد و تمرکز و سرعت‌ عمل آن‌ها را نیز افزایش بدهد.
اسباب ‌بازی ورزشی توپ و راکت یک بازی مفید و بسیار کاربردی برای تقویت و هماهنگی میان دست و چشم کودک و همین‌طور افزایش تمرکز او است. مهارت‌های حرکتی ظریف کودکان با این قبیل بازی‌ها افزایش می‌یابد. در آخر لازم است بدانیم که استفاده از لوازم ورزشی به کودکان این فرصت را می‌دهد که انرژی جسمانی خود را تخلیه کنند و نوعی آرامش درونی و ذهنی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد.

وسایل ورزشی خانگی برای کودکان

لازم است بدانیم که کودکان در هنگام بازی کردن از انرژی سرشاری برخوردار هستند و هرگز خسته نمی‌شوند؛ اما سن آن‌ها اجازه رفتن به باشگاه و زمین‌های ورزشی را نمي‌دهد، به‌علاوه زندگی‌های آپارتمانی دیگر کمتر اجازه تحرک را به کودکان می‌دهند. از این‌رو استفاده از اسباب‌ بازی ورزشی یکی از مهمترین موارد جهت رشد و پویایی کودک است، چراکه توانایی آن‌ها برای انجام فعالیت‌های بدنی با کمک اسباب ‌بازی‌های ورزشی چند برابر می‌شود. از این‌رو طراحان اسباب ‌بازی‌ها تصمیم گرفتند تا اسباب ‌بازی‌های ورزشی خانگی را به‌ نحوی طراحی و تولید کنند که در منازل آپارتمانی نیز قابل‌ استفاده باشد تا کودکان بتوانند به‌ راحتی در خانه خود از آن‌ها استفاده کنند.
ازجمله وسایل ورزشی خانگی و مورد علاقه کودکان می‌توان به دارت سوزنی، طناب ورزشی، میله بارفیکس و. . . اشاره کرد که هر کدام از این بازی‌ها مزایای فراوانی را برای کودکان دارند و باعث تقویت عضلات بدن و هماهنگی میان دست، چشم و پا می‌شوند. همچنین این اسباب ‌بازی‌های ورزشی می‌توانند به تقویت حواس و افزایش تمرکز کودکان نیز کمک فراوانی را کنند.

قیمت وسایل ورزشی کودکان

امروزه وسایل ورزشی گوناگونی در بازار وجود دارد که هر یک از آن‌ها قیمت‌های متفاوتی را دارند، از این‌رو خرید لوازم ورزشی کودکان برای والدین آن‌ها کار راحتی به‌نظر نمی‌رسد. یکی از مهمترین عوامل در خرید لوازم ورزشی کودکان قیمت آن‌ها است که به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله جنس و کیفیت مواد تشکیل‌ دهنده اسباب بازی، نوع طراحی و شکل اسباب بازی، اندازه و سایز اسباب بازی.
باید بدانیم که وسایل ورزشی کودکان مانند تمام لوازم و وسایلی که کودکان با آن‌ها در ارتباط هستند، باید استاندارد و ایمنی لازم را داشته باشند؛ چرا که در صورت غیر استاندارد بودن برای سلامتی کودکان می‌توانند خطر آفرین و آسیب زا باشند.
امروزه خرید اینترنتی اسباب ‌بازی‌ها با استقبال خوبی روبرو شده‌ است. شما می‌توانید با بازدید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر فروش اسباب ‌بازی همچون فروشگاه اینترنتی تابان نویز با دنیای گوناگونی از انواع اسباب ‌بازی‌های ورزشی پسرانه و دخترانه در طرح و رنگ‌های متنوع مواجه شده و با توجه به میزان بودجه خود مرغوب‌ترین اسباب ‌بازی‌ها را با قیمت‌هایی کمتر از نرخ بازار تهیه و خریداری نمایید.

 

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من