لیست قیمت محصولات خاله بازی

لیست قیمت محصولات

اسباب بازی قصر رویایی درج توی

قیمت پایه:
۲,۰۳۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۹۲۸,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۸۲۷,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۶ عدد
۲,۰۳۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

خانه ویلایی کوچک درج توی

قیمت پایه:
۱,۶۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۵۶۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۴۸۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۸ عدد
۱,۶۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک بی بی بورن با ظرف غذا

قیمت پایه:
۵۶۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۳۹,۱۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۱۰,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۵۶۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک بیبی بورن با لوازم آرایشی

قیمت پایه:
۱,۰۷۱,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۰۱۷,۶۸۸ ریال
قیمت سطح ۲:
۹۶۴,۱۲۵ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۱,۰۷۱,۲۵۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سبد چای خوری زرین تویز

قیمت پایه:
۱,۱۷۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۱۱۶,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۰۵۷,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۶ عدد
۱,۱۷۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سبد آبچکان زرین تویز

قیمت پایه:
۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۳۱۱,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۲۴۲,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سرویس بامبی 4 قلو درج

قیمت پایه:
۲,۳۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲,۱۸۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۲,۰۷۰,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۰ عدد
۲,۳۰۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

سینک ظرفشویی برقی سیحان تویز

قیمت پایه:
۴,۴۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴,۱۸۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۹۶۰,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۴,۴۰۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

یخچال فریزر ساید دورا

قیمت پایه:
۹۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹۱۴,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۸۶۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۹۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اجاق گاز دورا با وسایل

قیمت پایه:
۹۶۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۹۱۴,۳۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۸۶۶,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۹۶۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

ظرفشویی بزرگ دور

قیمت پایه:
۱,۴۲۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۳۴۹,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۲۷۸,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۱,۴۲۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

یخچال 4 درب دورا بزرگ

قیمت پایه:
۱,۶۲۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۵۴۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۴۶۲,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۱,۶۲۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

اسباب بازی خاله بازی

دنیای کودکان همواره با بازی ها گره خورده است، و در واقع اینطور میتوان بیان کرد که بازی بخش جدایی ناپذیر از زندگی کودکان است.
در رابطه با بازی ها تحقیقات فراوانی انجام شده است که نتیجه ی این تحقیقات این است که بازی های کودکانه تنها جنبه ی سرگرمی ندارند و بلکه تاثیراتی را بر شخصیت و روحیه ی کودکان هم خواهند گذاشت، بنابراین باید والدین به بازی های کودکانشان توجه کنند.برای خرید اسباب بازی دخترانه نیز می توانید از این قسمت وارد شوید
کودکان پسر و دختر به طور معمول روحیاتی متفاوت از یک دیگر دارند یعنی اینکه پسران بازی هایی را دوست دارند که شاید برای یک دختر جذاب نباشد و بالعکس
از بازی های معروف دخترانه که همواره وجود دارد، خاله بازی است، خاله بازی از آن بازی هایی است که هر دختری در زندگی خود تجربه اش را دارد.
به طور کلی برای یک بازی باید اسباب بازی را فراهم کرد تا بتوان بازی لذت بخشی را تجربه کرد، برای مثال: برای بازی موتور سواری باید موتور های اسباب بازی داشت و برای بازی خاله بازی، باید اسباب بازی های مناسب آن را داشت.
ما همواره بر انتخاب اسباب بازی مناسب و باکیفیت تاکید داریم و به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید اسباب بازی کودکان به مراکز معتبری مراجعه نمایید و باکیفیت ترین محصولات را خریداری نمایید.
در حال حاضر با توجه به محبوبیت بازی در میان کودکان شاهد آن هستیم که تولیدکنندگان فراوانی در سراسر جهان اقدام به تولید این محصولات نموده اند و روز به روز هم بر تعداد این تولید‌کنندگان افزوده می شود، امروزه مدل های متنوعی از اسباب بازی های خاله بازی تولید و روانه بازارهای فروش می شود به گونه ای که اگر شما برای خرید این محصولات به بازار مراجعه کنید قطعا در انتخاب گیج و سردرگم خواهید شد، اما آنچه که اهمیت دارد انتخاب باکیفیت ترین اسباب بازی خاله بازی است.
در این مطلب ما قصد داریم در رابطه با اسباب بازی خاله بازی، انواع مختلف آن، قیمت آن، مراحل تولید آن و سایر موارد مربوط به این اسباب بازی ها سخن بگوییم تا اطلاعات شما در رابطه با آنها افزایش یابد و شما بتوانید با کسب آگاهی به خرید بپردازید و در نتیجه ی آن یک خرید مناسب و رضایت بخش را تجربه نمایید.
اسباب بازی خاله بازی بدون شک بهترین گزینه و انتخاب برای هدیه دادن به یک دختر کوچولو است و ما به شما این اطمینان را می دهیم که قطعا از انتخاب خود رضایت خاطر خواهید داشت چرا که فرزند شما با دیدن آن اسباب بازی ها بسیار ذوق زده و خوشحال خواهد شد.
شما والدین محترمی که همواره دغدغه ی انتخاب اسباب بازی خاله بازی کودک خود را دارید، بهتر است تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

وسایل خاله بازی بچگانه

همانطور که کمی پیش تر بیان کردیم، خاله بازی از بازی های مورد علاقه ی دختران است و همواره اگر از آنها سوال بپرسید که در میان بازی های کودکانه کدام یک را بیشتر دوست دارید، انتخاب اول و الویت آنها خاله بازی است.
این مسائل خود نشان از اهمیت این بازی در میان کودکان دارد پس لازم است که در انتخاب وسایل خاله بازی دقت نمایید و بهترین آنها را انتخاب کنید.
اسباب بازی های خاله بازی انواع مختلفی دارند، در بازی خاله بازی کودک شما سعی می کند از بزرگترها، پدر و مادر خود الگو بگیرد و همان کارهایی که آنها در دنیای واقعی انجام می دهند را انجام دهد.
برای مثال: مادر هر روز برای انجام کارهای خانه بیدار می شود، به پخت غذا می پردازد و ..‌. در بازی خاله بازی هم کودک به تقلید از مادر خود به انجام این کار ها می پردازد و به جای استفاده از وسایل واقعی مانند: اجاق گاز و ..‌. از نمونه های عروسکی و پلاستیکی آنها استفاده می کند.
همانطور که مشاهده می کنید اهمیت این بازی بسیار بالا است، چون که فرزند شما در این بازی دچار نقش پذیری می شود و در صورت عدم توجه به این موضوع تاثیرات ناخوشایندی را بر روی او خواهد گذاشت.
اسباب بازی خاله بازی را با مواد اولیه ای نظیر پلاستیک و..‌. تولید می کنند ظاهر این اسباب بازی ها، به تقلید از مدل های واقعی وسایل ایجاد می شود و تولیدکنندگان در تهیه ی آنها نهایت دقت را به خرج می دهند تا از نظر شباهت بسیار شبیه وسایل واقعی شوند تا کودک بتواند به خوبی با آنها ارتباط بگیرد و در نتیجه ی آن هم بازی لذت بخش تری را تجربه نماید.
در کارخانه ی تولیدی اسباب بازی خاله بازی از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود و این وسایل در شرایطی کاملا استاندارد و با بهترین و به روز ترین دستگاه ها تولید می شوند و به همین علت است که کیفیت بسیار بالایی دارند.
با توجه به این که این محصولات قرار است، توسط کودکان مورد استفاده قرار گیرند یعنی قشر حساس جامعه، تولیدکنندگان در تهیه ی آنها، نهایت دقت را به کار گرفته اند.
لازم به ذکر است که کشور ما ایران از با تجربه ترین کشورها در زمینه ز تولید اسباب بازی بچگانه است و به همین منظور تولیدات کشور ما به سایر کشور ها صادر می شوند و در آنجا هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند، در واقع باید اینگونه بیان کرد که کیفیت وسایل تولیدی ما آنقدر بالا است که در همه ی کشور ها از فروش بسیار خوبی برخوردار هستند.
علاوه بر اینها در حال حاضر فروش اسباب بازی ها و در اینجا اسباب بازی خاله بازی بسیار پرسود و پر رونق است و می توان اینگونه بیان کرد که خرید و فروش اسباب بازی از آن شغل های پردرآمد است و اگر شما به دنبال راهی برای کسب سود هستید می توانست این شغل را برای خود انتخاب نمایید.

اسباب بازی خاله بازی قدیمی

بازی همواره در زندگی کودکان وجود دارد، بزرگسال امروز کودک دیروز بوده و این چرخه همواره ادامه دارد، هیچ کس نمی داند که اولین اسباب بازی ها در کجا تولید شده اند، شاید پیشینه ی تولید عروسک و اسباب بازی به آن زمان برسد که مردم نخستین بر روی زمین زندگی می کردند و با هدف سرگرم کردن کودکان خود از آنچه در اطرافشان بود اسباب بازی را تولید کردند.
پس پیشینه ی تولید اسباب بازی به گذشته های دور باز می گردد، بعضی از بازی ها هم هستند که قدمت بالایی دارند یعنی از قدیم در میان کودکان رواج داشته اند و تا به امروز باقی مانده اند، یکی از این بازی ها خاله بازی است.
خاله بازی که از محبوب ترین اسباب بازی دخترانه است، در همه ی کشور های جهان رواج دارد و این بازی با توجه به شیوه ی خاص خود بسیار بر شخصیت کودک اثر گذار است.
در گذشته اسباب بازی خاله بازی بسیار محدود بودند و باید این چنین گفت که این اسباب بازی ها تنوع بسیاری نداشته اند و کودکان هم با آنچه که در اطرافشان بود برای خود اسباب بازی هایی تولید می کردند و به بازی می پرداختند.
اما رفته رفته و با افزایش محبوبیت هر چه بیشتر این بازی در میان کودکان، تولیدکنندگان تصمیم گرفتند که به این بازی توجه ویژه ای نمایند و به همین منظور هم اقدام به تولید انواع مختلف از آنها نمودند.
اسباب بازی های خاله بازی قدیمی بسیار محدود بودند و تنوع بسیاری نداشتند، بنابراین دست خریداران در انتخاب باز نبود و نمی توانستند مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایند، همچنین باید بیان کرد که اسباب بازی های خاله بازی قدیمی شباهت بسیاری به نمونه های واقعی خود نداشته اند و … با گذشت زمان این چنین مشکلات حل شد و امروزه شاهد مدل های بسیار زیبا، متنوع و خاص از این اسباب بازی ها هستیم و در حال حاضر نه تنها کودکان در انتخاب خود محدود نیستند بلکه آنقدر مدل های متنوعی وجود دارد که در انتخاب گیج و سر در گم می شوند.
به طور کلی انتخاب اسباب بازی برای کودک کاری دشواری است و باید در انتخاب خود توجه نمود، شما می توانید برای جلوگیری از هرگونه اشتباه از برند های معتبر به خرید محصول بپردازید و همچنین برای خرید محصول به فروشگاه های معتبری مراجعه نمایید.

اسباب بازی خاله بازی دخترانه

شکی در این موضوع نیست که خاله بازی برای هر دختری محبوب ترین بازی است و اگر قرار باشد برای همیشه یک بازی را انجام دهد انتخاب یک دختر خاله بازی خواهد بود.
دختران از ابتدا تمایل بسیاری دارند که شبیه مادران خود باشند و به همین علت بسیار از آنها تاثیر می پذیرند، آنها از همان کودکی خانم خانه بودن را یاد می گیرند.
خاله بازی از آن دست بازی های است که برای داشتن بازی لذت بخش نیاز به اسباب بازی هست تا کودک بتواند با آنها از بازی خود لذت ببرد.
اسباب بازی خاله بازی دخترانه همانطور که به طور کلی بیان کردیم از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند، که بسته به سلیقه ی خریدار محترم امکان انتخاب مدل های مختلف آنها وجود دارد.
اسباب بازی های خاله بازی دخترانه را با مواد اولیه ی مختلفی تولید می کنند، اما تماما تلاش تولیدکنندگان این است که این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین به سلامتی کودک آسیب وارد نکنند، حال ما مثالی را بیان خواهیم کرد تا به این موضوع پی ببرید.
در خاله بازی همانطور که بیان کردیم دختران نقش مادران خود را ایفا می کنند و برای مثال در ظروف اسباب بازی بچگانه ی خود به پخت غذا می پردازند و در صورت ناسالم بودن آن ظروف اسباب بازی اگر کودک آن مواد غذایی را بخورد برای او مشکلاتی پیش خواهد آمد.
پس لازم است که خانواده بسیار به این موارد دقت نمایند و همواره کیفیت محصولات را برای خود در الویت قرار دهند.

خرید اسباب بازی خاله بازی

در حال حاضر امکان خرید هر محصولی با دو روش حضوری و غیرحضوری وجود دارد، در روش حضوری شما باید به فروشگاه عرضه کننده آن محصول مراجعه نمایید و محصول موردنظر خود را خریداری نمایید.
اما در روش غیر حضوری شما می توانید به سایت فروش محصول مراجعه نمایید و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید
که در این باره باید بیان کرد روش غیر حضوری بسیار مناسب تر است و مزیت های بیشتری را برای شما خریداران محترم به همراه دارد، برای مثال: آگاهی از آخرین مدل ها، آخرین قیمت ها، صرفه جویی در زمان و..‌.
به همین علت ما خرید غیر حضوری اسباب بازی خاله بازی را به شما پیشنهاد می کنیم.
علاوه بر این ها نکته ی مهم در رابطه با فروشگاهی است که شما به خرید محصول از آن اقدام می کنید، فرقی نمی کند که خرید شما حضوری باشد یا غیر حضوری همواره در انتخاب فروشگاه مورد نظر خود دقت نمایید تا از این نظر بتوانید خرید مناسبی را داشته باشید.

قیمت اسباب بازی خاله بازی

یکی از مهم ترین فاکتورها و ویژگی ها به هنگام خرید هر محصولی و در اینجا اسباب بازی خاله بازی قیمت آن است.
همواره برای هر خریداری که قصد خرید محصولی را دارد مهم است که بتواند یک کالا را با قیمتی مناسب خرید نماید تا از این نظر برای او سودی به همراه داشته باشد.
قیمت اسباب بازی خاله بازی به موارد مختلفی بستگی دارد، مانند: جنس اسباب بازی، طرح، تنوع و… بدون شک مدل های مختلف این محصولات از نظر قیمت با یک دیگر تفاوت دارند و به هر میزان که اسباب بازی از کیفیت بالایی برخوردار شود قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.
هر خریدار لازم است که پیش از خرید محصول مورد نظر خود در رابطه با قیمت آن آگاهی کسب کند تا بتواند متناسب با بودجه ی شخصی خود به خرید محصول بپردازد.
قیمت یک محصول آنقدر مهم است که روزانه معاملات بسیاری به خاطر قیمت بر هم می خورند، پس لازم است که فروشندگان محصولات خود را با قیمتی مناسب به فروش برسانند.
برای تاجران و بازرگانان نیز بسیار اهمیت دارد که بتوانند یک کالا را با قیمتی مناسب خریداری نمایند زیرا این موضوع سبب سود دهی آنها خواهد شد.
پس به هنگام خرید یک محصول علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های مختلفی، نظیر: مدل، رنگ و ..‌. به قیمت آن محصول نیز توجه نمایید.
ما در این مطلب به طور کلی در رابطه با اسباب بازی خاله بازی نکاتی را بیان کردیم و امیدواریم که با مطالعه ی این مطلب بتوانید خرید مناسبی داشته باشید.

فروش و خرید ماشین اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی تابان تویز

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من