لیست قیمت محصولات عروسک بازی

لیست قیمت محصولات

عروسک سرامیکی 24 اینچ آوا

قیمت پایه:
۴,۲۳۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴,۰۲۵,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۳,۸۱۳,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲۴ عدد
۴,۲۳۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک سرامیکی 16 اینچ آوا

قیمت پایه:
۲,۶۸۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲,۵۵۳,۱۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۲,۴۱۸,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۶ عدد
۲,۶۸۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک با وان

قیمت پایه:
۷۵۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۷۱۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۶۷۵,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۹ عدد
۷۵۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک پولیشی خرس کلاه دار قلبی

قیمت پایه:
۵۱۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۹۱,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۶۵,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲۵ عدد
۵۱۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک پولیشی خرس پیراهن دار

قیمت پایه:
۸۹۰,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۸۴۵,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۸۰۱,۰۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۸۹۰,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

مجموعه عروسک انگشتی حیوانات جنگل

قیمت پایه:
۴۸۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۶۳,۱۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۳۸,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲۴ عدد
۴۸۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

مجموعه عروسک انگشتی حیوانات مزرعه

قیمت پایه:
۴۸۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۶۳,۱۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۳۸,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۲۴ عدد
۴۸۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک بیبی بورن سرآشپز

قیمت پایه:
۲۳۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲۲۵,۶۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۲۱۳,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۲۳۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک بی بی بورن با ظرف غذا

قیمت پایه:
۵۶۷,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۵۳۹,۱۲۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۵۱۰,۷۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲ عدد
۵۶۷,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک نشسته گوشتی اسپادان

قیمت پایه:
۱,۳۱۲,۵۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۱,۲۴۶,۸۷۵ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۱۸۱,۲۵۰ ریال
تعداد در کارتن:
۴۵ عدد
۱,۳۱۲,۵۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

تاتی اردک حمام 4 عددی پوپت

قیمت پایه:
۴۷۳,۷۵۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۴۵۰,۰۶۳ ریال
قیمت سطح ۲:
۴۲۶,۳۷۵ ریال
تعداد در کارتن:
۱۲۰ عدد
۴۷۳,۷۵۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

عروسک طرح سرامیکی موزیکال 12 اینچ

قیمت پایه:
۲,۱۷۵,۰۰۰ ریال
قیمت سطح ۱:
۲,۰۶۶,۲۵۰ ریال
قیمت سطح ۲:
۱,۹۵۷,۵۰۰ ریال
تعداد در کارتن:
۰ عدد
۲,۱۷۵,۰۰۰ ریال
عددی
کارتنی
پیش خریدتعداد : 1

وسایل و لوازم عروسک (10)

عروسک موزیکال و جعبه ای (16)

عروسک پولیشی و پارچه ای (30)

سایر عروسک ها (16)

خرید انواع عروسک ها

هرچقدر هم که تکنولوژی در حال پیشرفت باشد؛ یه بازی تخیلی خوب را هیچ وقت نمی توانیم شکست دهیم. باید به دختران کمک کنیم که به جای بیشتر تماشا کردن تلویزیون، تخیلات و رویاپردازی های خودرا گسترش دهند. گسترش تخیلات دختران عروسک ها می تواند به وسیله ی انواع عروسک ها، ماشین های اسباب بازی، باربی، حیوانات اسباب بازی و ابزارهایی شبیه به این صورت بگیرد.
خرید برای دختر ها می تواند سخت باشد – و یافتن بهترین هدایای موجود در بازار می تواند بسیار دشوارتر شود. پیدا کردن یک هدیه ی عالی برای کودکان، می تواند چالش برانگیز باشد. به جای مبارزه با قفسه های نیمه خالی در فروشگاه، ممکن است بخواهید برای یافتن محبوب ترین اسباب بازی های کودکان در به اینترنت مراجعه کنید. ؟ ما چند بازی تعاملی داریم که مطمئناً آنها را مشغول می کند. اسباب‌بازی‌های دخترانه ی عالی را پیدا خواهید کرد که می‌توانند در طول سال از آنها مراقبت کنند و از بازی کردن با آنها لذت ببرند.
نکاتی که در خرید اسباب بازی دخترانه باید رعایت شود:
درجه بندی سن را روی بسته بندی اسباب بازی ها رعایت کنید. مطمئن شوید که چیزی را انتخاب کرده اید که مناسب سن باشد. اطلاعات سنی روی بسته بندی اسباب بازی در مورد باهوش بودن یک کودک نیست، بلکه راهنمایی ایمنی بر اساس توانایی های رشدی بچه ها در یک سن خاص و ویژگی های خاص اسباب بازی است.

عروسک پارچه‌ای

عروسک‌ های پارچه‌ ای و اسباب‌ بازی‌ های نرم برای کودکان مناسب اند. اسباب‌ بازی ‌های نرم برای بچه‌ های کوچک‌ تر ایده‌آل هستند . این عروسک ها بدون لبه‌ های تیز هستند که می ‌توان آنها را فشار داد، له کرد، پرتاب کرد و حتی روی آن‌ ها نشست و در تمام مدت خیالتان راحت باشد که بچه‌ هایتان می ‌توانند بدون ایجاد خراش روی پوست از آنها لذت ببرند. اسباب‌ بازی‌ های نرم مانند عروسک ‌های پارچه‌ ای می ‌توانند هدیه‌ ای ایده‌آل باشند و کودک شما را تشویق به انجام بازی ‌های تخیلی بکنند که برای یادگیری و رشد او بسیار مهم است. طیف وسیعی از عروسک‌ های پارچه ‌ای و عروسک‌ های نرم برای بچه ‌ها مناسب هستند تا در همه جا او را در آغوش بگیرند و با خود ببرند. طبق سلیقه‌‌ ی هر کودک؛ انواع مختلفی از عروسک ها وجود دارد که انتخاب را بسیار راحت می کند. این عروسک ها قابل شست شو اند و حساسیت ایجاد نمی کنند. عروسک ‌های پارچه‌ ای نه تنها به ‌عنوان عروسکی آرامش‌ بخش و همچنین اسباب‌ بازی عمل می کنند، بلکه از آنها به عنوان اسباب بازی های آموزشی برای آموزش مراقبت و پرورش و همچنین برای آموزش مهارت های خیاطی استفاده می شود. زیرا کودکان می توانند با تکه های کوچک مواد لباس های جدیدی برای عروسک های خود بسازند و از نتیجه ی کار لذت ببرند.

عروسک پولیشی

اسباب ‌بازی ‌های پولیشی به اشکال مختلف ساخته می‌ شوند، اما بیشتر آنها شبیه حیوانات واقعی (گاهی با نسبت ‌ها یا ویژگی ‌های اغراق‌ آمیز)، موجودات افسانه ‌ای، شخصیت‌ های کارتونی یا اشیای بی ‌جان هستند. آنها را می توان به صورت تجاری یا خانگی از مواد متعددی تولید کرد. معمولاً منسوجات انباشته مانند مخمل خواب دار برای مواد بیرونی و الیاف مصنوعی برای پر کردن آنها استفاده می شود. اغلب این اسباب‌ بازی ‌ها برای کودکان طراحی می‌ شوند اما برای طیف وسیعی از سنین و کاربرد ها محبوب هستند و در فرهنگ عامه با مد هایی مشخص شده‌ اند.
عروسک های پولیشی از لوازم اصلی اتاق خواب هر کودکی هستند. در واقع، اگر کودکی فقط یک اسباب بازی داشته باشد، احتمالاً یک عروسک پولیشی است. از ببر گرفته تا پنگوئن، سگ و فیل، عروسک‌ های کرکی در اشکال و اندازه ‌هایی هستند که تقریباً با هر سلیقه‌ ای در هر سنی، مطابقت دارند. حتی در عصر ست های لگو فانتزی و اسباب بازی های الکترونیکی پر زرق و برق، حیوانات عروسکی جذابیت خود را از دست نداده اند. آن ها همیشه لبخند بر لب دارند، به راحتی تمیز می شوند، بغل کردن آن ها حس خوبی دارد و قابل اعتماد و ماندگار هستند. به خاطر همین دلایل است که همه ی افراد در هر سنی این عروسک ها را دوست دارند.

عروسک جعبه ای

عروسک های جعبه ای معمولا بسیار شبیه کودکان و نوزادان واقعی هستند و در اندازه های کوچک تولید می شوند. جعبه های این عروسک ها باعث شده است که برای هدیه دادن بسیار مناسب به نظر برسند. آن ها بدنی نرم دارند که برای نوازش عالی است. کودکان می توانند شب ها او را به رخت خواب ببرند و روزها او را در آغوش بگیرند. این عروسک ها دارای لباس ها ، چهره ها و مدل موهای متفاوت و زیبا هستند که برای هر سلیقه ای مناسب اند. لباس های آن ها قابل تعویض و شست و شو هستند و کودکان می توانند موهای این عروسک ها را به راحتی شانه کنند.

فیگور

فیگور عروسکی پلاستیکی و پرجزئیات است که نشان دهنده یک شخصیت معروف و شناخته شده در یک فیلم یا کتاب است. مانند یک سرباز یا ابرقهرمان. این نوع عروسک ها معمولا عروسک محبوب پسرها و مردان محسوب می شوند و عمدتا به دلیل مواد به کار رفته در آنها و میزان دقتی که برای اجرای جزئیات انجام شده؛ قیمت بالایی دارند. فیگورها قابل تنظیم در ژست های مختلف نیستند و در بعضی از مدل های این نوع عروسک، آنها به لوازم جانبی مانند لباس، ابزار، سلاح و وسایل نقلیه مجهزاند. البته این محصولات دارای قطعات کوچک هستند و برای کودکان زیر سه سال مناسب نیستند.

فیگور هالک

هالک یک ابرقهرمان تخیلی است که یکی از شخصیت های اصلی و پرطرفدار مارول محسوب می شود. او هیولایی جهش یافته انسان ‌نما، عظیم‌ الجثه و سبز رنگ است که زور زیادی داشته و نمی ‌تواند خشمش را کنترل کند. هالک گاهی اوقات فوق تهاجمی و وحشی و گاهی باهوش و برنامه‌ ریز نمایش داده شده ‌است. همچنین از هالک به عنوان قویترین انتقام جو و یکی از قویترین شخصیت‌ های مارول نام برده می‌ شود. این شخصیت در بین طرفداران مارول محبوب است و فیگور آن نیز موجود است.

فیگور بتمن

بتمن یکی از نخستین ابرقهرمانان کمیک‌ بوکی است. بالاترین قدرت بتمن عقل و هوش و هنر در مهارت ‌های رزمی و مبارزه تن به تن و استقامت و اراده قوی است. به این شخصیت با القابی مانند «مبارز شنل‌پوش»،«شوالیه تاریکی»و «بزرگ‌ترین کارآگاه دنیا» نیز اشاره می‌شود. تجهیزات این شخصیت دی‌سی شامل بومرنگی شبیه خفاش که به سمت دشمنان پرتاب می‌شود، اتومبیل و هواپیمای مخصوص بتمن، عینک دید در شب و… است. فیگور پرطرفدار این شخصیت موجود است.

فیگور بن تن

بن تن یک پسر بچه ۱۰ ساله به نام بنجامین تنیسون است که به وسیله شیء ساعت مانندی به نام آمنیتریکس که از فضا بر اثر درگیری موجودات فضایی به زمین پرتاب شده می‌ تواند به موجودات فضایی تبدیل شود. پس از این اتفاق بن تن وظیفه دارد با فضایی‌ های شرور بجنگد و زمین را از شر آن‌ ها در امان نگه دارد؛ البته در این راه پدر بزرگ وی با سلاح‌ های خود همچنین گون با کتاب جادویی و قدرتی که از مادربزرگ فضایی اش به ارث برده به جنگیدن همراه بن می‌ پردازند.
فیگور لاک پشت های نینجا
فیگور لاک پشت های نینجا بر اساس شخصیت و داستان برگرفته از چهار لاک‌ پشت جهش ‌یافته انسان‌ گونه به نام ‌های مایکل ‌آنجلو، لئوناردو، داناتلو و رافائل است. نام آن‌ ها برگرفته از هنرمندان عصر رنسانس ایتالیا می ‌باشد . آن ها هنر رزمی نینجوتسو را از یک موش به نام استاد اسپلینتر که مانند خودشان جهش‌ یافته و انسان گون است می‌ آموزند. آن‌ ها در فاضلاب نیویورک بزرگ شده‌ اند و زندگی می کنند.

عروسک دخترانه

مهم‌ترین اسباب بازی دوران کودکی دختران؛ عروسک ها هستند. دختران عروسک هایشان را به عنوان عروسک نمی دانند بلکه با آن ها دوست هستند و از نظر آن ها اگر در اتاقشان، عروسک های زیادی داشته باشند به آن ها احساس دلگرمی و آرامش می دهد زیرا در میان دوستان خود قرار دارند. دخترها با انواع عروسک های باربی و دخترانه و صورتی خود، وانمود می کنند که مادر یا معلم مدرسه یا خواهر بزرگ هستند و نقش متفاوتی را امتحان می کنند.

عروسک های موزیکال

اکثر نوزادان و کودکان عاشق گوش دادن به موسیقی هستند و دلیل خوبی هم دارد؛ شنوایی یکی از اولین حواس کودک است که به طور کامل رشد می کند، و مانند ما، کوچولوها هم عاشق گوش دادن به آهنگ ها، ریتم ها و ضربات هستند. این نوع عروس های جذاب راهی عالی برای معرفی موسیقی به کودک در حال رشد شماست. رنگ های روشن فورا توجه کودک را به خود جلب می کند و صداهای سرگرم کننده باعث می شود که آنها بیشتر برگردند و بیشتر دقت کنند. از زمانی که کودک شما هنوز در رحم است، می تواند از مزایای گوش دادن به موسیقی بهره مند شود. موسیقی می تواند به کودک شما در هر چیزی از خلاقیت و رشد زبان گرفته تا حافظه و هوش هیجانی کمک کند. موسیقی می‌تواند به آرام کردن نوزادی که گریه می‌کند یا به بهتر شدن خلق و خوی یک کودک نوپای بداخلاق، کمک کند و حتی طبق پژوهشی که انجام گرفته است، موسیقی می تواند بر رشد و افزایش وزن کودک بسیار موثر باشد.

عروسک انگشتی

عروسک انگشتی نوعی عروسک است که توسط یک یا چند انگشت که فضای داخلی عروسک را اشغال می کنند کنترل می شود. عروسک های انگشتی عموماً بسیار ساده هستند و از غلافی تشکیل شده اند که شخصی که عروسک می پوشد، یک یا دو انگشت خود را در آن فرو می کند. در حالی که حرکت عروسک‌ ها محدود است، می‌ توان از عروسک‌ های انگشتی متعدد در هر دست استفاده کرد که به عروسک‌ باز اجازه می‌ دهد تعداد زیادی عروسک را در یک زمان کنترل کند. این عروسک های انگشتی حیوانات بامزه را بردارید و هر بار یک تئاتر خانوادگی سرگرم کننده با نمایش های مختلف ایجاد کنید. این عروسک ها می توانند حیوانات کوچک ، اعضای خانواده، شخصیت های کارتونی و… باشند که از مخمل های نرم با تمام جزئیات ساخته شده اند که باعث می شود آنها در عین سادگی؛ دوست داشتنی و قابل ستایش باشند. موش، قورباغه، پاندا، اسب آبی و دیگر حیوانات و یا مادر و پدر در کنار دیگر اعضای خانواده زنده می ‌شوند و داستان‌ های شگفت‌ انگیزی را برای فرزندانتان تعریف می کنند و همه شما از اوقات فراغت با کیفیت خانواده، در کنار یک دیگر لذت خواهید برد. این اسباب بازی برای همه ی کودکان مناسب است. از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. وسیله ای مناسب و جذاب برای قصه گویی خنده دار و آموزشی برای بچه ها است. خلاقیت و تخیل کودک با استفاده از این اسباب بازی توسعه پیدا می کند و این یک هدیه عالی برای نوزادان و کودکان نوپا است.

[html_block id="258"]
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من