لیست قیمت ناخالص محصولات کارخانه اسباب بازی های زرین تویز

شرکت زرین تویز یکی از معروف ترین برند های اسباب بازی ایرانی در خاورمیانه می باشد که در سال های اخیر صادرات محصولات این شرکت نیز رونق چشمگیری داشته است.

اسباب بازی های زرین همگی از کیفیت بسیار بالایی چه در زمینه طراحی و تولید و چه در زمینه مواد به کار رفته برخوردار و دارای نشان ملی استاندارد ایران می باشد.

محصولات زرین تویز در بازار اسباب بازی هم در داخل و هم خارج از کشور از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است

به طوری که طی سال های اخیر و با واردات بی رویه اسباب بازی های چینی این محبوبیت را حفظ کرده و توانسته به ثبات قابل توجهی در بازار اسباب بازی داشته باشد.

از معروف ترین تولیدات برند زرین تویز می توان به : سری کامیون های بزرگ با قابلیت تحمل وزن مانند کامیون های معدن و کاترپیلار اشاره کرد،همچنین تاب دوحالته و ایمن زرین تویز

و محصولاتی نظیر کلبه آشپزخانه بزرگ ، اسکوتر و سه چرخه پلاستیکی ، سری کامیون های ماک و سری ماشین های سواری مک کویین و ماتر که از تولیدات شاخص و برجسته این برند ایرانی می باشد اشاره کرد.

محصولات شاخص زرین تویز تقریبا همیشه به عنوان یک محصول صادراتی مورد توجه بازرگانان داخلی در زمینه صادرات اسباب بازی بوده است و در کشور هایی نظیر عراق،عمان، ترکمنستان و قزاقستان به یک تولید ایرانی با کیفیت و محبوب شناخته شده است.

تابان عاملیت فروش محصولات زرین تویز

تابان تویز نمایندگی محصولات برند ایرانی زرین تویز در کشور می باشد که محصولات این شرکت را به سراسر کشور و کشوری های منطقه توزیع می کند.

تماس با ما از راه های زیر ممکن می باشد

  • تلفن دفتر مرکزی (تهران) : 02155010511

لیست قمیت پایه و ناخالص محصولات کارخانه بزرگ اسباب بازی زرین تویز

[ninja_tables id=”15899″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *