45 قصه صوتی پگاه قصه گو + جدیدترین و قدیمی ترین قصه های پگاه قصه گو

فهرست 45 قصه صوتی پگاه قصه گو + جدیدترین و قدیمی ترین قصه های پگاه قصه گو

قصه صوتی پگاه قصه گو

کودکان با قصه ها بهتر ارتباط برقرار می کنند و می توانند ساعت ها به قصه ها گوش فرا بدهند قصه های پگاه قصه گو جزء بهترین قصه ها است که با صدایی زیبا برای کودکان شما خوانده می شود و می توانند در هنگام شب برای کودکان پخش شود تا باعث شود آن ها به راحتی به خواب بروند. در اینجا بیش از 45 قصه از پگاه قصه گو جمع آوری شده است قصه هایی جدید و قدیمی از پگاه قصه گو.

قصه صوتی جدید ۱۴۰۰ پگاه قصه گو

قصه صوتی کودکانه شکارچی و طوقی = 9:16 دقیقه

قصه بابا بزرگ نجار = 13:04 دقیقه

قصه صوتی کودکانه دو خواهر = 9:07 دقیقه

قصه صوتی آدم برفی خندان = 10:10 دقیقه

قصه های خواب آور صوتی پگاه قصه گو

قصه صوتی نیلوفر ۲ = 12:00 دقیقه

قصه صوتی آسمان آبی = 17:00 دقیقه

قصه صوتی ۲ مرد به نام بتمن = 7:58 دقیقه

قصه صوتی چه خانه ی زیبایی = 14:29 دقیقه

قصه صوتی خروس دانا = 7:19 دقیقه

قصه صوتی کودکانه گودال آب =  9:30 دقیقه

قصه صوتی کودکانه آهوی گردن دراز = 16:55 دقیقه

قصه صوتی کودکانه یکی زیر یکی رو = 10:34 دقیقه

قصه صوتی کودکانه پسری در طبل =  13:16 دقیقه

قصه صوتی کودکانه تنور = 11:22 دقیقه

قصه صوتی آرزوی خرگوش =  15:14 دقیقه

قصه صوتی برادر بزرگ و برادر کوچک = 10:50 دقیقه

قصه صوتی کودکانه دانا و نادان = 15:14 دقیقه

قصه صوتی آهوی لاغر شده = 15:33 دقیقه

قصه صوتی کودکانه تکالیف مدرسه = 10:50 دقیقه

برای حواندن قصه کودکانه اینجا کلیک کنید

برای کشیدن نقاشی کودکانه اینجا کلیک کنید

قصه صوتی کودکانه رویه و آستر = 16:59 دقیقه

قصه صوتی کودکانه خارکن و موش و مار و طوطی = 11:25 دقیقه

قصه صوتی کودکانه حسن کچل و پرهای سیمرغ = 9:28

قصه صوتی کودکانه چولی قزک = 4:38

قصه صوتی کودکانه ادم برفی که راه میره = 10:32

 

قصه های خاله پگاه

قصه صوتی کودکانه قصه نوروز = 11:00

قصه صوتی کودکانه دوستی خرگوش ها = 19:57

ضرب المثل قسم روباه را باور کنم یا دُمِ خروس را = 6:34

 

قصه صوتی کودکانه جوجه زرد حسنی کجایی؟ = 9:49

قصه صوتی کودکانه قدیمی

قصه صوتی کودکانه سه دوست = 9:41

قصه مریم نشیبا این مقاله را نیز بخوانید.

بیوگرافی پگاه رضوی( پگاه قصه گو):

بسیاری از افراد هنگام خواب برای کودکان خود قصه می خوانند و یا برای آن ها قصه صوتی پخش می کنند که با شنیدن آن بخوابند. خانم پگاه رضوی یا پگاه قصه گو هنرمند فعال در زمینه قصه گویی برای کودکان، متولد اردیبهشت سال ۱۳۶۷ در تهران است. در ابتدا در رشته نقاشی تحصیل کرد اما در ادامه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته پژوهش هنر به اتمام رساند. به دلیل علاقه زیاد به هنر قصه گویی، پایان نامه خود را با موضوع” هنر قصه گویی و نقش آن در رشد روانی کودک با رویکرد روانکاوی” ارائه داده است که درآن به مفهموم داستان ها و تحلیل افسانه ها پرداخته است.
از نتایج به دست آمده از این پایان نامه می توان گفت: هنر و به طور ویژه تر هنر قصه گویی یک بسترمتنوع و همه جانبه برای کودکان است. کودکانی که دوره کودکی خود را با شنیدن قصه های گوناگون به یاد دارند، و یا نوجوانانی که زیاد رمان و یا داستان کوتاه و ادبیات می خوانند، در‌ سنین بالاتر قوه شنیداری و ادراکی بهتری دارند، یعنی بهترو همدلانه تر می شنوند و بهتر درک می کنند.
کودکان با شنیدن قصه با شخصیت های آن همزاد پنداری می کنند و تجربیات احساسی را در طول داستان با شخصیت های آن دارند. با پایان قصه در حقیقت قصه از زبان راوی و در کتاب تمام شده ولی پس از آن است که شروع به لایه لایه شدن می کند و در ذهن و روان مخاطب تاثیر خود را خواهد گذاشت. می‌توان گفت اگر افراد در سنین بالاتر در معرض این حس قرار بگیرند این حس برایشان آشناست، در ارتباط با دیگران درک بهتری دارند، مسالمت آمیزرفتار می کنند و زندگی با کیفیت تری خواهند داشت.
در واقع، توسط ادبیات است که صلح با خود و صلح با جهان پیرامون به طور خوب و کامل اتفاق می افتد.
اولین نکته ای که هنگام انتخاب قصه برای ضبط صدا به آن توجه می کند، تولید محتوای مناسب کودکان است و تاکید زیادی روی افسانه ها دارد، اگرچه او معتقد است افسانه ها برای کودکان نوشته نشدند قلیون شارژی ولی برای آن ها خوانده می شوند و هدف آن ها کودکان نیستند.
پایبندی به ارزش هایی که به آن ها معتقد است باعث شده که او قصه هایی را انتخاب کند که قابلیت مناسب سازی برای کودکان را داشته باشد و در واقع، امن باشد. امن بودن صرفا به معنای ترسناک نبودن محتوای داستان نیست، بلکه به این معنی که هر آنچه ما بخواهیم به عنوان ارزش های انسانی مانند نبود خشونت، انتقام، خودخواهی‌‌‌… به کودکانمان آموزش دهیم در قصه ای ‌که مخاطب آن فرزندانمان هستند وجود داشته باشد.

قصه صوتی جدید ۱۴۰۰ پگاه قصه گو

مهارت و تخصص های پگاه رضوی:
پگاه رضوی علاوه بر گذراندن دوره تحصیلی خود در دانشگاه، مدارک مربی گری کودک، مربی گری آواز کودکان و نوجوانان، قصه گویی و رفتار با کودک را نیز دارد.
از دیگر مهارت های وی می توان به خوانندگی پاپ کلاسیک، نوازنده، محقق در عرصه ادبیات کودکان و نوجوانان، مربی موسیقی، ادبیات کودک و نوجوان و قصه گویی اشاره کرد‌.
او علاقه زیادی به موسیقی هم دارد و تا دوره نوجوانی ساز ویلن و پس از آن ساز کمانچه را به عنوان ساز تخصصی می نواخت. البته در کنار آن سازهای تنبک، پیانو و گیتار را نیز می نوازد.
موسیقی را در سبک پداگوژی‌( pedagoge) به کودکان و نوجوانان تدریس می کند.
پداگوژی در لغت نامه به معنای “روش آموزگاری” یا “روش تعلیم” است. در اکثر‌موسسات آموزشی مخصوصا موسسات آموزش موسیقی دانستنِ علم پداگوژی بسیار حائز اهمیت است.
افراد زیادی هستند که پداگوژی یا آموزش می دهند اما از رویکردهای متفاوتی استفاده می کنند. او که برای یادگیری آواز پاپ کلاسیک از روش و متد ایتالیایی استفاده کرده است، برای یادگیری کودکان نیز همان تکنیک ها را به کار می برد.
پگاه قصه گو در چند سال اخیر از رویکرد کدای برای آموزش های خود استفاده می کند. زُلتان کُدای(به مجاری: Kodály Zoltán) آهنگساز، پژوهشگرموسیقی و نظریه پرداز اهل مجارستان است که رویکرد او در تمام جهان شناخته شده است.
همه تلاش خانم رضوی این است که با یک روش انسان گرایانه از روش ها و تکنیک های کدای برای کار خود استفاده کند‌، بخصوص که کدای معتقد است که: «آموزش موسیقی به کودکان، مبتی به آموزش آواز به کودکان است».
او آواز را به عنوان ابزاری برای بالابردن درک مهارت های موسیقیایی کودکان به شمار می برد.
علاه بر این، به خوبی آواز می خواند و در واقع، تمام حقیقت زندگی اش در آواز خلاصه می شود‌.
قصه گویی صوتی پگاه رضوی
در ابتدا هدف او از انجام این کار ایجاد خاطره ای شیرین برای کودکان بود، شاید هر قصه بتواند برای کودکان آرزو بسازد یا به آن ها کمک کند و برایشان لذت بخش باشد، اما بعد از جدی شدن فعالیت وی درعرصه قصه گویی و گسترده تر شدن ابعاد آن، “خاطره جمعی ساختن” انگیزه او برای قصه گویی صوتی شد.
اگر شما از متولدین دهه شصت یا هفتاد باشید خرید قلیان یا دوران کودکی و نواجوانی شما در این دهه ها گذشته باشد، احتمالا با شنیدن ترانه هایی مثل:
لی لی لی لی لی، لی لی لی حوضک، علی کوچولو این مرد کوچک، علی کوچولو تو قصه ها نیست، مثل من و تو اون دور دورا نیست… یا خونه ی مادربزرگه هزار تا قصه داره، خونه ی مادربزرگه شادی و غصه داره، خونه ی مادربزرگه حرفای تازه داره، خونه ی مادربزرگه گیاه و سبزه داره، کنار خونه ی ما همیشه سبزه زاره… خاطرات کودکی برای شما تداعی خواهد شد. در واقع، خانم رضوی می خواهد با قصه گویی صوتی این خاطره جمعی را برای مخاطبان نسل جدید خود در این دوره زمانی بسازد.
کتاب ها
اولین کتاب او به نام” اینطوری نمی ماند” به چاپ رسیده است. این کتاب روایت یک سوگ است. اکثر مردم سوگ را فقط با مردن و از دست دادن عزایزانشان می شناسند در صورتی که ما با هر از دست دادن و نا امیدی و حسرت سوگوار می شویم.
قرار نیست تمام شود، قرار نیست همه چیز درست شود، اما حال ما هم در مواجهه با سوگ اینطور نمی ماند. ما گذر می کنیم، باید فقط اجازه دهیم، غم باید بیاید و برود.
او هم اکنون در حال نوشتن دومین کتاب خود است‌.

پگاه قصه گو جدید

پگاه رضوی یا پگاه قصه گو هنرمندی است که در زمینه قصه گویی برای کودکان فعالیت می‌کند. وی در تهران در سال ۱۳۶۷ متولد شده است. او در ابتدا در رشته نقاشی تحصیل کرده و سپس مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته پژوهش هنر به اتمام رساند. به دلیل علاقه‌ی زیاد به هنر قصه گویی، پایان نامه‌اش را با موضوع “هنر قصه گویی و نقش آن در رشد روانی کودک با رویکرد روانکاوی” ارائه داده است
نتایج پایان نامه‌او نشان می‌دهد که هنر و به خصوص هنر قصه گویی یک بستر چند جانبه برای کودکان است. کودکانی که در دوران کودکی خود با شنیدن قصه‌ها به یاد می‌آورند و یا در سنین بالاتر رمان و داستان کوتاه می‌خوانند، قوه شنیداری و ادراکی بهتری دارند. آنها بهتر می‌توانند همدلانه تر شنوا باشند و بهتر درک کنند.با شنیدن قصه، کودکان با شخصیت‌های داستان همزاد پنداری می‌کنند و تجربیات احساسی را در طول داستان با این شخصیت‌ها تجربه می‌کنند. با پایان قصه، در واقع داستان از زبان روایت کننده و در کتاب تمام می‌شود، اما پس از آن شروع به لایه‌لایه شدن می‌کند و تأثیر خود را بر ذهن و روان مخاطب خواهد گذاشت. اگر افراد در سنین بالاتر در معرض این حس قرار بگیرند، این حس برایشان آشناست و در ارتباط با دیگران بهتر درک می‌کنند، مسالمت‌آمیزتر رفتار می‌باشد و قادرند در مواجهه با مسائل و مشکلات راه‌حل‌های خلاقانه‌تری پیدا کنند.

قصه های خواب آور صوتی

پگاه رضوی با استفاده از تکنیک‌های متنوع قصه‌گویی مانند استفاده از صداها، حرکات بدن، نمادها و تصاویر، توانسته است جذابیت بیشتری به قصه‌های خود ببخشد. او با استفاده از داستان‌های متنوع و غیرمتمرکز بر افراد و موضوعات، توانسته است ارتباط عاطفی عمیق‌تری با مخاطبین خود برقرار کند و آنها را در مسیری مهیج و الهام‌بخش قرار دهد.
با توجه به اهمیت هنر قصه‌گویی در رشد و تربیت کودکان، پگاه رضوی فعالیت‌های خود را در زمینه تدریس و اجرای قصه‌گویی نیز گسترش داده است. وی در کلاس‌ها و کارگاه‌های قصه‌گویی شرکت کرده و به کودکان و نوجوانان آموزش قصه‌گویی می‌دهد.
پگاه رضوی یک هنرمند با استعداد و پرشور است که با استفاده از قدرت قصه‌گویی، توانسته است ارتباط نزدیکی با مخاطبان خود برقرار کند و در رشد و تربیت آنها نقش موثری داشته باشد.

قصه صوتی

قصه‌های صوتی برای کودکان دارای فواید بسیاری هستند. این نوع قصه‌ها که به صورت صوتی به داستان‌ها گوش داده می‌شوند، از بعضی ویژگی‌های خاص برخوردارند که به کودکان کمک می‌کنند:

  1. تقویت مهارت شنیداری: گوش دادن به قصه‌های صوتی، مهارت شنیداری کودک را تقویت می‌کند. این فرایند باعث برقراری ارتباط با کلمات، عبارات و جملات می‌شود و درک مطلب خوانده شده را بهبود می‌بخشد.

  2. گسترش دایره واژگان: قصه‌های صوتی، به کودکان کمک می‌کنند تا دایره واژگان خود را گسترش دهند. آنها با شنیدن کلمات جدید و درک معانی آنها، واژگان جدید را فرا می‌گیرند.

  3. تقویت خلاقیت و تخیل: قصه‌های صوتی، فضایی را برای خلاقیت و تخیل کودکان فراهم می‌کنند. آنها می‌توانند در ذهن خود تصاویری را ایجاد کنند و داستان را به صورت تصویری تجسم کنند.

  4. آموزش ارزش‌ها و اخلاقیات: قصه‌های صوتی معمولاً حاوی پیام‌های آموزشی و اخلاقی هستند. این داستان‌ها به کودکان کمک می‌کنند تا ارزش‌ها، اصول اخلاقی و مهارت‌های اجتماعی را درک کنند و از آنها الگو بگیرند.

  5. کاهش استرس و تسکین احساسات: شنیدن قصه‌های صوتی، به کودکان کمک می‌کند استرس را کاهش دهند و احساسات را تسکین دهند. داستان‌ها می‌توانند در لحظاتی مانند قبل از خواب یا در زمان‌های ناراحتی، به عنوان یک راه‌حل مفید برای افزایش آرامش و سرگرمی عمل کنند.

  6. ایجاد ارتباط اجتماعی: قصه‌های صوتی، کودکان را به گفتگو و تعامل درباره داستان‌ها و شخصیت‌ها تشویق می‌کنند. این باعث ایجاد ارتباط اجتماعی و تعامل با دیگران می‌شود.

قصه‌های صوتی، همچنین لحظات شیرینی را برای کودکان به ارمغان می‌آورند و آنها را به دنیای جذاب داستان‌ها می‌برند.

قصه پگاه قصه گو جدید ، قصه صوتی خاله پگاه ، قصه خاله پگاه ، پگاه قصه گو جدید

Instagram Logo Small TabanToys.com
Telegram Logo Small TabanToys.com
Logo Rubika App TabanToys.com
Phone Logo Small TabanToys.com
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

محصولات
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
نحوه محاسبه قیمت

پس از ثبت سفارش اول، براساس نوع تسویه و حجم خرید، درصد تخفیف ثابت بر روی تمام کالاها دریافت خواهید کرد که این درصد طی تماس تلفنی توسط کارشناسان ما ارزیابی خواهد شد.

حجم خرید

نوع تسویه

سطح قیمت

جینی

چکی

قیمت پایه

جینی

نقدی

سطح 1

کارتنی

چکی

سطح 1

کارتنی

نقدی

سطح 2

خاوری

چکی

سطح 2